Vyděšený František Ringo Čech varuje: Bude zle, hodně zle!

 Celebrity 
12. dubna 2016 03:01 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
František Ringo Čech nestraší, on prý jen varuje! Bude válka a bude strašná! archiv
Malíř, herec, bývalý poslanec, glosátor František Ringo Čech přišel se šokujícím prohlášením! "Bude válka a bude strašná," řekl v rozhovoru pro Blesk. Častý kritik současného zřízení, především toho, co se děje mezi lidmi, co se děje v Evropě se bojí budoucnosti!

"Bude se bojovat. V Evropě bude občanská válka. Strašná. Do tří let,“ řekl prezidentem nedávno vyznamenaný umělec Ringo Čech s tím, že velkou měrou se na ní budou podílet uprchlíci, kteří pomalu ale jistě obsazují Evropu.

Toho se Ringo bojí nejvíce. Podobně jako Karel Gott i on vidí, že smysl uprchlické krize není v úprku zoufalců ze zemí, kde zuří válka, ale "něčí zájem" oslabit tento kontinent.

„Hrůza je špatný slovo, je to katastrofa! Lidem to nedochází. My se těch migrantů už nezbavíme,“ dodal Ringo Čech rozčileně v rozhovoru s tím, že se toho nechce snad ani dožít.

I když řada lidí bere právě Františka Ringo Čecha s nadsázkou, mnozí říkají, že on měl vždy v zásadních věcech pravdu. I v době, kdy říkal, že komunismus už dlouho nevydrží, že je to otázka pár let. A tak se taky v roce 1989 stalo.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Kate Middleton prozradila, jak si udržuje postavu a přidala i tip na salát z vodního melounu

Styl

Proč je s přibývajícím věkem tak těžké zhubnout? Začíná to už ve třiceti a existuje pro to několik...

Dům a zahrada

Lesní jahody lze pěstovat i na balkoně. V kvalitní půdě s mírně kyselým pH vám porostou dokonce lépe...