Manželka Slavíka Gotta a zdravotní sestra Ivanka dnes slaví! Co chystá?

 Celebrity 
20. ledna 2016 16:12 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Ivana Gottová dnes slaví! Už jí není dvacet let, ani dvacet pět, dokonce ani třicet ne! Profimedia
Původně zdravotní sestra, později divadelní produkční, také herečka, „zpěvačka“, manažerka, ale hlavně manželka našeho nejslavnějšího zpěváka Karla Gotta - Ivana Gottová, původně Macháčková, dnes slaví 40. narozeniny. Ještě v loni asi netušila, s čím vším se bude muset prát a hlavně, že její manžel těžce onemocní.

Ivana původně chystala oslavu jubilea na horách, ale zdá se, že to nebude až tak slavné. Nyní musí zvážit, zda Karla, který trpí rakovinou mízních uzlin, na hory potáhne nebo ne. Zpěvák je po čtvrté chemoterapii a doma odpočívá.

Nejlepší kamarádka zpěvačky Ilony Csákové chystá prý doma skromnější oslavu. Zda si vyrazí někam s Ilonou a kamarádkami, nebo pařbu nechají na dobu, až na to bude nálada a příležitost, až její muž skončí s léčbou, není jasné.

Ivana se vzdala své kariéry, kterou si vysnila. Odešla z televize, z divadla, z veřejného života a to s tím, že se chce věnovat dětem a manželovi. Tušila snad loni na jaře, co ji čeká, nebo si jen chtěla od toho všeho odpočinout?

To je otázka. Pravdu asi neřekne. Život s ní je asi trochu složitější, shodují se Gottovi přátelé. Například ona údajně může za to, že skončili zpěvákovi dlouholetí spolupracovníci, tajemník doktor Adam a manažerka inženýrka Herzerů.

Pro Gottovou je nyní největší přání k narozeninám, aby se její manžel a otec jejich dvou dcer co nejdříve a zcela uzdravil.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...