Výhrůžky a drsné hádky manželky herce Soukupa a manžela Kostkové!

 Celebrity 
22. června 2015 00:03 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Pavel Soukup s manželkou Isabelou, která osočila Petra Kracíka z toho, že ohrozil život jejího manžela! archiv
Místo, aby byli rádi, že přežil, hádají se jako psi a dělají před lidi divadlo. Řeč je o manželce herce Pavla Soukupa, který před pár dny málem zemřel a uměleckém šéfovi Fantoma opery, manželovi herečky Terezy Kostkové Petru Kracíkovi. Ve vzduchu je i žaloba!

Isabela Soukupová Petra Kracíka velmi hrubě nařkla, že ohrozil život jejího manžela ve chvíli, kdy v Goja Music Hall zkolaboval a museli ho oživovat. To se povedlo a zmatený Pavel chtěl dál Fantoma opery, na kterého jej pozval hlavní představitel, zpěvák Radim Schwab, dokoukat.

"Měl rozsvítit v sále a přerušit představení tak, jak se to dělá všude jinde, Zachoval se jako bezcitné hovado," prohlásila doslova Soukupová, která zuřila a řádila jak černá ruka. Záchranku volali diváci a v sále byl na štěstí lékař. Soukupová nemohla záchranku zavolat prý proto, že měla vypnutý telefon.

Petr Kracík se hájí tím, že Soukupovi, který seděl v hledišti jako host, byla poskytnuta pomoc a nevidí důvod, proč by měl přerušit představení muzikálu. "Diváci pana Soukupa vynesli do uličky, poskytli první pomoc a on pak seděl na schodech a co mám informace do nemocnice ani nechtěl," míní manžel herečky Terezy Kostkové.

Jenomže rozzuřená žena herce tvrdí, že manžel byl rozrušený a zmatený. Na ARO a JIP pak byl dva dny a nyní je v domácím léčení. Příčinou jeho téměř fatálního kolapsu jsou problémy se srdcem. "Paní Soukupová se chovala jako hysterka. Chápeme, že se bála o manželův život, ale na druhou stranu ona to byla, která obvolávala média neustále, aby psali o zdravotním stavu jejího muže. Tohle fakt není normální," prozradila VIPstory.cz jedna z účinkujících muzikálu.

Zatímco Isabela Soukupová osočila Kracíka z arogance, on vyhrožuje, že si nenechá nadávky líbit a zvažuje žalobu. Přitom obě rodiny se znají a v minulosti se hodně stýkaly. Tohle asi nebude jenom o jednom kolapsu známého herce. Za tím bude možná trochu víc...
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod