Ben Cristovao jak ho neznáte!

 Celebrity 
20. června 2015 03:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Ben Cristovao je opět hercem. A hraje tak trochu sám sebe! youtube.com
Ben Cristovao ze Superstar pěkně zmužněl! Nejenom, že zpívá, tančí a věnuje se projektu zabývajícím se kyberšikanou, ale zase hraje v televizi. Scénáristé ho obsadili do seriálu Ulice.

Pro namakaného Bena to není premiéra. Už si zahrál v Ordinaci v růžové zahradě, kde ztvárnil syna Maxe Jana Čenského z prvního manželství. Pak se jeho postava vytratila. Teď měl skoro dva roky pauzu a před kameru se vrátil.

V seriálové škole, která se právě potýká s případem šikany, vystoupí s projektem Seznam se bezpečně!, jenž si klade za cíl „upozornit na nebezpečí skrytá za nejrůznějšími identitami na internetu a naučit děti řešit situace, do kterých se mohou dostat“.

Společně s Martinem Kožíškem, autorem projektu, pomohou vyřešit případ šikany mezi Rozinou a Lucií. Takže jeho angažmá v nekonečném seriálu je nejen fajn pro jeho konto a atraktivní pro televizi, ale zároveň prospěšné pro osvětu.

Zpěvák není jediným nováčkem v televizních seriálech na Nově. Do Ordinace, kde on sám hrál před tím, nastoupil Daniel Bambas, který hraje syna ředitele nemocnice Hejduka.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Letní vánek v lahvičce: Jak vybrat ten pravý parfém na léto

Tech

Nejlepší funkce chytrých hodinek, které musíte vyzkoušet