Harry, takhle skvěle vypadá můj život po rozchodu s tebou! Vzkazuje princi jeho bejvalka.

 Celebrity 
05. června 2014 05:25 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Vztah s princem je pohádkový, ale velmi svazující Foto: Twitter
Už se jí zřejmě neřekne jinak než princova expřítelkyně. Nejen, že se Harry teprve nedávno rozešel s Cressidou Bonas a ten rozchod ho opravdu sebral, ale je tu ještě jeho předchozí, osudová, láska Chelsy Davy. Holka divoké krve z hodně bohaté rodiny, s níž chodil skoro šest let.

A právě ona teď postovala na internet snímky, jak si na Ibize užívá s Jacobi Calthorpem, který je shodou okolností nevlastním bratrem jeho čerstvé bejvalky Cressidy. Fotografiemi všem dávají najevo, že vědí, jak chutná život. Obzvlášť pokud máte peníze a svobodu, jakou by postava z královské rodiny mít nemohla. Právě proto anglickému princátku dala Cressida kopačky, zalekla se povinností, které jsou s tímto životem neodmyslitelně spojeny. Například i to, že nesmíte dávat na internet fotky z bujarých večírků, kde se polonazí kupíte na hromadě s partou lidí.

Na požitkářském ostrově nejsou sami. Společnost jim dělá další vybraná a penězi zkažená mládež, takže si dovedete představit ty orgie. Nezbývá než dodat, že princ Harry by si měl zřejmě přestat vybírat životní partnerky mezi modelkami a slečnami, které potkal v nočních klubech, kam si občas chodí popustit královskou uzdu.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tereza Maxová ukázala fešného syna Tobiase. Slavná modelka mu pomáhá do světa modelingu

Styl

Cotardův syndrom: Existují lidé, kteří věří, že jim v těle neproudí krev nebo chybí orgány a cítí...

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte