Ornella Štiková se bojí smrti! Co se děje?

 Celebrity 
03. června 2014 11:02 / Jitka Jahodová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Čeho se Ornella nejvíc bojí? Foto: Facebook O. Štikové
I když je hodně mladá, už teď je z ní pořádný kus ženské (z něhož se právě snaží ubrat pár kil). Přesto je Ornella Štiková pěkný strašpytel. Vypadá sice, že má pro strach uděláno, ale opak je pravdou. Co se týče šoubyznysu nebo Pepova záletnictví, toho se fakt nebojí, jak už jsme si dávno mohli všimnout.

K smrti ji prý ovšem děsí pomyšlení na smrt. „Člověk na to každý den nemyslí, ale pak se třeba zastavím, když mám víc času a fakt o tom přemýšlím. Že přijde jednou ten den, který bude poslední a bojím se pocitu, který u toho ucítím. Jaký to bude, kam půjdu? Nikdo na to vlastně nemá odpověď,” svěřila se vipstory.cz Ornella.

Kam půjde, to nevíme ani my (přestože jinak víme úplně všechno). Možná na ní zanechala následky strašidelná zkušenost z dětství. „Odmala se bojím duchů. Oni mě totiž navštěvovali, to jsou hodně děsivé historky. A když jsem ještě spávala v Břehový (v bytě Pepy a Gábiny - pozn.red.) u židovského hřbitova, tak jsem tam viděla mezi dveřma velkou černou postavu a to byl duch. Nic jiného to být nemohlo. Nelomí se tam žádné světlo... pak to najednou zmizelo, takže to byl určitě duch,” řekla odhodlaně Štiková.

Tak až ji příště zase nějaký navštíví, mohla by se ho slušně zeptat, kam že to teda po smrti půjdeme.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí