Obhajoba zlatokopky: Dopis mému budoucímu manželovi... aby bylo jasno!

 Life & Style 
25. července 2013 00:08 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Obhajova zlatokopek  / inStory.cz
Můj nejdražší budoucí manželi!
Ráda bych ti vysvětlila, jak se to má s tím pověstným zlatokopectvím, kterým údajně trpíme my všechny vdavekchtivé ženy. Tak za prvé – je pochopitelné, že bohatí muži jsou atraktivnější, než ti chudí. To je bez debat. V jejich bytech nám není zima, protože jim neodstřihnou topení kvůli nezaplaceným složenkám, v jejich autech se nám cestuje pohodlně, jelikož se nejedná o vraky z roku 95 a v restauracích nás nevystavují trapným situacím s dělením útraty…

To ale nejsou ty hlavní důvody, proč máme raději prince, než chuďasy. My totiž podvědomě myslíme na budoucnost. Na naše děti! Zdalipak víš, můj budoucí manželi, kolik dneska stojí dobrá škola, jazykový kurs nebo zájmový kroužek? Nevíš? Tak já ti to řeknu. Hodně! A můžeme se nakrásně utěšovat řečičkami o tom, že největší devizou je pro dítě rodičovská láska, když po ukončení školní docházky neumí potomek žádný cizí jazyk a ani ostatních vědomostí na průměrné škole příliš nepobral, čímž je svými milujícími rodiči de facto odsouzen setrvat po celý svůj život v chudobě, jenž sice cti netratí, ale dovede slušně nasrat.

Další pohnutky ženoucí nás do náručí zámožných mužů jsou již poněkud méně ušlechtilé, než ta předešlá, ale rozhodně nejsou nikterak zanedbatelné. Tak například díky dostatečnému množství peněz odpadají hádky o to, zda jet raději na dovolenou nebo koupit nový bojler, či je-li přednější zaplatit opravu pračky nebo lednice. A kdo by se rád hádal???

Ovšem, že po boku milované bytosti se dá prožít celý život i v permanentní nouzi a může to být nakonec i pěkné, poněvadž láska je mocná čarodějka, ale uznej, že s těma penězma, s těma je to zkrátka všechno tak nějak lepší!!!

Tak až se zase někde potkáme, buď tak hodný a nedívej se na mě jako na tu holku, co bude chtít, abys jí po dvou týdnech vztahu koupil kabelku u Diora (i když tím samozřejmě nic nezkazíš), ale jako na zodpovědnou ženu, které leží na srdci štěstí a spokojený život našich potomků…

Líbám tě! Bůh (a já) buď s tebou i s tvými kreditními kartami!
Tvoje budoucí manželka
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí