Hokejista se smlouvou na devět milionů dolarů pokukoval po televizní reportérce. Modelkám už odzvonilo?

 Sport 
23. července 2013 19:33 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Eliška je fakt kočka  / inStory.cz
Úspěšné hokejisty si většinou spojujeme s luxusními vozy a krásnými modelkami. A hokejový obránce Jakub Kindl úspěšný je. V uplynulé sezoně patřil mezi nejlepší české hráče v NHL a díky tomu si v Detroitu vysloužil novou čtyřletou smlouvu, zpečetěnou devíti miliony dolary!

My jsme Jakuba zastihli v okamžiku, kdy vracel zapůjčený luxusní vůz. Na otázku, zda má přítelkyni, však jen nejasně zavrtěl hlavou. "Se vztahem je to složité", pronesl trochu záhadně a nechal tak místo spekulacím. Když se ovšem v autosalonu objevila reportérka TV Nova Eliška Jandová, vypadalo to, že k sobě mají docela blízko... Oba však tvrdí, že se sotva poznali a Jakub hned stočil řeč k autům a důvodu, proč si vůz nekoupí, ale půjčuje.

"Na léto auto potřebuju. Ale přijde mi zbytečné, abych si ho na ten měsíc, co jsem tady, kupoval, tak jsme se domluvili takhle," vysvětlil sympatický hokejista NHL. Z nabídky vozů si vybral SUV od Mercedesu a hned uvedl několik důvodů proč: "Je krásnej. Byl jsem spokojenej. Potřebuju, aby se mi tam vlezly tenisové rakety nebo golfové hole, takže jsem chtěl, aby auto bylo nejen kvalitní, ale i velké."

Kindl tak dává přednost praktičnosti, ačkoli někteří jeho kolegové mají naopak oblibu ve sportovních bourácích. "V Americe se říká, že čím větší, tím lepší. A tohle auto je navíc fakt krásné." Svou spokojenost s půjčeným vozem hokejista ocenil dárkem v podobě svého dresu, který na místě podepsal.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech