Madonna bez make-upu: Zdeformovaný obličej, žádné obočí a smutní fanoušci

 Celebrity 
19. září 2022 08:45 / Mirka Malá
  73
📷
2 fotografie v galerii
Madonna byla kdysi ženou s krásnou tváří Depositphotos
Zpěvačka Madonna zase zašla o kousek dál, když na svém Instagramu zveřejnila krátké video, na kterém je bez make-upu a chlubí se na něm vyšperkovanými zuby. Díky tomu, že na svém obličeji neměla tunu make-upu, jak je u ní v poslední době zvykem, je vidět zkáza kdysi tak obdivované zpěvačky.

Madonna už vlastně ani žádný make-up nepotřebuje. Její obličej je už tak umělý, že jej není třeba vylepšovat žádnou dekorativní kosmetikou. A to je právě na jejím nejnovějším videu bezpečně vidět.

Madonna má nejen nehybné čelo, ale prakticky i celý obličej. Může si tak dovolit jen malý úsměv, protože do žádného velkého smíchu ji plastiky jejího obličeje už nepustí. Ostatně Madonna má v posledních letech prakticky jen tři výrazy obličeje, které na svém Instagramu prezentuje. Jedním je právě mírný úsměv, druhým otevřená pusa s mohutně napíchanými rty a třetí je rádoby sexy výraz, který už pro mnohé ani sexy není.

Na posledním videu je také vidět, že zpěvačka v důsledku plastických operací přišla prakticky o své obočí. Nalepit si umělé dnes není žádný problém, a to je také to, co musí Madonna dělat. Zpěvačka má zjevně výplně i v oblasti mezi obočím a podle fotografií se zdá, že výplněmi si nechala upravit i oblast mezi nosem a rty.

Samozřejmě, že Madonna nemá ve svém obličeji ani jedinou vrásku, přestože v létě oslavila čtyřiašedesáté narozeniny. A není žádným tajemstvím, že už dlouho vypadá opravdu nepřirozeně a za povšimnutí stojí i její nepřirozeně vysoké čelo, které zřejmě také vzniklo v důsledku řady plastických operací.

Stačí si ostatně porovnat její patnáct a méně let staré fotografie z veřejných akcí, kterých se tehdy účastnila a tyto rozdíly jsou patrné na první pohled. A to je něco, co se nelíbí ani jejím fanouškům, a že jich kdysi Madonna mívala.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Madonna (@madonna)

Dnes si musí ale číst u svých postů komentáře, které jí asi nedělají radost, ale zřejmě jsou její problémy se stárnutím tak veliké, že hlasy veřejnosti nehodlá vyslyšet a dost možná už ani není cesty zpět.

Tak například jeden fanoušek k videu napsal: "Přestaň to dělat. Kdysi jsi byla zpěvačkou." A další fanoušek pro změnu napsal: "Co se s Madonnou stalo?" A asi nejvýmluvnější je komentář dalšího fanouška: "Můj idol mnoho let zpátky. Co to sakra dělá, zbožňoval jsem ji." Fanoušci dokonce následně spolu diskutovali o tom, jak smutné je takhle vidět jejich bývalý idol a oblíbenou zpěvačku.

Madonně to ale zjevně nijak nevadí a je zřejmě se svým vzhledem spokojená. Na veřejnosti se sice moc neobjevuje, ale před několika dny udělala výjimku a sešla se se synem Roccem a dcerou Lourdes nejprve na módní přehlídce Toma Forda a následně na návrhářově slavnostní večeři. Za tímto účelem si vzala především zrzavou paruku a svoje vysoké čelo zamaskovala ještě černým šátkem, jejímu obličeji pak dominovaly obrovské brýle s černými obroučkami a modrými skly, takže z ní vlastně zas tolik vidět nebylo.

Fotky se svými biologickými dětmi ale v zásadě Madonna na svůj instagramový účet nedává, jednu ale zveřejnila sama Lourdes. Je na ní se svou matkou a pak také Lourdes zveřejnila fotku, na které je už jen se svým bratrem.

Oba sourozenci mají jiné tatínky. Zatímco Lourdes se Madonně narodila ze vztahu s fitness trenérem Carlosem Leonem, syna Rocca má Madonna z nevydařeného manželství s režisérem Guyem Ritchiem.

Autorský článek, další zdroj: Instagram

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vignerová má nevěrného Kolečka zpátky doma. Herečku Nesvačilovou modelka ignoruje

Styl

ADHD je diagnostikováno častěji chlapcům. Dívky jej totiž umí lépe ukrýt

Tech

Čína uprostřed občanských nepokojů znovu chrastí zbraněmi. Má nové ponorkové střely, které doletí až...