Gwen Stefani propadla plastikám. Dvaapadesátiletá zpěvačka už není téměř k poznání

 Celebrity 
17. září 2022 09:02 / Mirka Malá
  34
📷
1 fotografie v galerii
Před časem ještě Gwen Stefani vypadala normálně Depositphotos
Fanoušci byli hodně překvapení, když se Gwen Stefani objevila v televizní show Setha Meyerse. Její tvář je doslova znetvořená plastickými operacemi a oblíbená zpěvačka je skutečně k nepoznání.

Pořád je to sice ta Gwen Stefani s platinovými vlasy, ale v jejím obličeji nezůstalo nic, co by připomínalo její původní krásnou tvář. Dvaapadesátiletá zpěvačka zjevně propadla plastickým operacím, které z ní udělaly úplně jiného člověka.

Fanoušci, kteří si ji pamatují ještě z časů slavné kapely No Doubt a zůstali jí věrní i jako sólové zpěvačce, jsou z toho doslova v šoku. Jeden dokonce na YouTube napsal: "Jsem celoživotní fanoušek Gwen a nepoznal jsem ji. Jsem tak zmatený."

Další komentáře pod videem z televizní show na sebe nenechaly dlouho čekat a nesly se v podobném duchu. Další fanoušek například napsal: "Bez jmenovky na televizní obrazovce byste vůbec nevěděli, že je to Gwen Stefani!" A jiný fanoušek prostě konstatoval: "Je doslova k nepoznání." A podobné komentáře si Gwen přečetla i na svém instagramovém účtu.

Gwen Stefani tak začala silně připomínat Madonnu, která ze sebe díky plastikám udělala osmnáctiletou lolitku. A Gwen Stefani k tomu teď nemá vůbec daleko. Čelo zjevně vyplněné botoxem má nehybné, její rty jsou očividně hodně napíchané, úprava očí je zjevná na první pohled a neschovají to ani dlouhé, umělé řasy. A v neposlední řadě jasné výplně ve tvářích. Jediné, co z původní Gwen zůstalo stejné, je nejspíš jen její nos.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Late Night with Seth Meyers (@latenightseth)

 

A to kdysi bývala Gwen módní ikonou. A to už za časů, kdy ještě zpívala s kapelou No Doubt, která se do hudební historie zapsala hity jako Don´t Speak, Just a Girl či Hey Baby. V roce 2004 se Gwen po rozchodu s baskytaristou kapely Tonym Kanalem rozhodla pro sólovou kariéru, která byla doslova veleúspěšná.

Její debutové album Love.Angel.Music.Baby bylo obrovským hitem a Gwen dokonce díky názvu desky založila vlastní módní značku L.A.M.B., která se stala obratem velmi oblíbenou. Gwen za svojí sólovou kariéru posbírala řadu ocenění a zdálo se, že z ní bude jednou hudební legenda.

Pak se ale nakonec vdala za rockera Gavina Rossdala, ze skupiny Bush. V letech 2006, 2008 a 2014 mu porodila postupně tři syny, než se jejich manželství v roce 2015 hořce rozpadlo. Stalo se tak poté, co Gwen našla v tabletu jednoho ze synů videa, která si Rossdale natáčel při laškování s jejich chůvou.

Ještě téhož roku se ale Gwen Stefani v roli porotkyně pěvecké reality show The Voice potkala s countryovou hvězdou Blakem Sheltonem a loni si ho taky na jeho ranči vzala. Od té chvíle je Gwen prakticky profesionální porotkyní, i když se Sheltonem napsala hned několik hitů, které Shelton vydal na svých deskách, sama Gwen vydala ale poslední album v roce 2017, nicméně to byla "jen" vánoční deska.

Gwen Stefani se zkrátka v posledních letech věnuje hlavně porotcování v televizních show a v neposlední řadě také lukrativní rezidentuře v Las Vegas, která trvá už od roku 2018. I když už dlouho nenatočila řádné studiové album, je zkrátka pořád pop ikonou, kterou fanoušci milují. Teď se ale budou muset smířit s tím, že i Gwen podlehla ošidnému kouzlu plastických operací, díky kterým se skutečně změnila k nepoznání. Zkrátka Gwen Stefani je už podobně jako Madonna jen karikaturou sebe sama.

Autorský článek, další zdroj: Instagram

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Gwyneth Paltrow na své 50. narozeniny pózovala nahá. Své křivky zahalila pouze do zlaté barvy

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...