Další rozchod v klanu profesionálních celebrit. Po měsících štěstí a plánech na miminko se Kim Kardashian a Pete rozešli

 Celebrity 
09. srpna 2022 10:27 / Patricie Chládková
  1
📷
1 fotografie v galerii
Po měsících štěstí přišel pro páreček Kim a Petea rozchod.  Depositphotos
Klan profesionálních celebrit, jenž pravidelně plní přední stránky bulvárních plátků, má další zářez v podobě rozchodu.

Nejznámější z klanu, Kim, která teprve docela nedávno oficiálně potvrdila vztah s o dost mladším americkým komikem Petem Davidsonem, prý aktuálně prochází rozchodem, přičemž ještě v uplynulém týdnu do médií pronikala informce, že by se páreček nebránil společnému potomkovi. Pro Kim by se tak jednalo už o páté dítě a o komikovo první.

Ach ta láska

Celá romance začala ještě za manželství Kim s raperem Kanyem Westem, kdy však dvojice žila v odloučení a Kim se veřejně vyjádřila, že manželství nemá ani tu nejmenší šanci na záchranu.

V pozdějších měsících vztahu s komikem, jehož potkala na natáčení populární americké televizní show Saturday Night Live, kde se Pete podílel na přípravách komediálních čísel, se Kim nechala slyšet, že se mělo jednat jen o krátký románek za účel naplnění sexuální frustrace. Pete je prý v této oblasti nepřekonatelný.

Avšak to, co začalo jako nevinný románek, postupem času přerostlo v opravdový vztah a Pete se stal oficiálním členem klanu celebrit.

Po Met Gala, kam Kim oblékla šaty po Marylin Monroe, internetem kolovalo vtipné video, kdy se Pete baví s jednou ze sester Kim, kdy je Kim přeruší a svého milého se optá, zda by s ní rychle skočil do sprchy. A Pete zareaguje jako poslušný pejsek a v půlce věty přeruší konverzaci a následuje Kim do pokoje.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Entertainment Tonight (@entertainmenttonight)

 

A jak to bylo dál

V posledních měsících bylo ze zahraničních médií patrné, že vztah komika a profesionální celebrity nabývá na síle. Spekulovalo se, že by se Pete měl objevit i v další sérii reality show ze života Kardashian-Jenner.

Vzhledem k nabytým kalendářům obou celebrit, kdy pracovní povinnosti oba odvádějí na rozdílné lokace, si prý svou lásku vyznávají pomocí psaných milostných dopisů.

Proto pro některé může být překvapením, že se teprve v pátek vyrojily zprávy o možném rozchodu. Ten by přišel po devíti měsících vztahu. Na vině je prý vztah na dálku, kdy to pro oba bylo velice náročné a bohužel se kouzlo začalo vytrácet.

Uvidíme, zda se zprávy ukážou být jako pravdivé. Ze zprávou o rozchodu jako první přišel magazín E! News, přičemž magazín ET požádat mediální zástupce obou celebrit o vyjádření k celé věci, avšak zatím se ani jedna strana nevyjádřila.

Autorský článek, další zdroje: Instagram, etonline.com

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Gwyneth Paltrow na své 50. narozeniny pózovala nahá. Své křivky zahalila pouze do zlaté barvy

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na...