Tereza Bebarová má po odchodu z Ulice vlastní hobby pořad

 Celebrity 
02. srpna 2020 10:02 / René Černý
  0   0
📷
Další 4 fotografie v galerii
Tereza Bebarová se pustila do vlastního pořadu Archiv T. Bebarové
Patnáct let strávila v nekonečném seriálu Ulice a v divadle. Teď se Tereza Bebarová nerealizuje jen jako herečka, ale i jako moderátorka, scénáristka, produkční i producentka svého nového pořadu. K ruce si přizvala nejenom cukrářského mága Josefa Maršálka, ale zapojí i řadu zajímavých lidí.

Už samotný název má v sobě i zkratku jejího jména - jmenuje se Čas na TE.BE. Kromě hostí z řad známých osobností nebo šikovných kutilů a odborníků na jednotlivá odvětví si k sobě přizvala kamaráda a cukrářského mága z televizní show Peče celá země Josefa Maršálka.

Do domácího prostředí svého rodinného domku za Prahou, kde unikátní hobby pořad vzniká, si Bebarová zve všechny diváky, kteří mají chuť se v dnešní náročné době bavit a třeba se i něco zajímavého dozvědět a přiučit.

„Jsem moc ráda, že s mým partnerem Ivanem Kotmelem nás napadl tenhle formát pořadu, který tu ještě vlastně nebyl. Kouzlo naší televizní show spočívá v tom, že je určena jak pro tradičního diváka, takové té střední i starší generace, tak taky dokáže komunikovat i s moderním, mladým člověkem, který běžnou televizi stále častěji opouští, protože s ní už nenachází společný jazyk,“ říká o pořadu Tereza Bebarová.

Lifestylový pořad je rozdělen do tří základních částí: Pečení v reálném čase - s cukrářskou a pekařskou celebritou Josefem Maršálkem, kdy má divák unikátní možnost upéct společně s televizními průvodci skvělý dezert krok za krokem a v reálném čase.

"Pracovat s Terezkou je prostě radost. Tam se snoubí profesionalita, humor a skvělá energie. Takhle to mám rád a vyhovuje mi to a musím říct, že u dílů, které jsme už natočili, jsme si užili spoustu legrace, ale také jsme vyrobili kilogramy skvělých zákusků a pečiva. Diváci sami uvidí, jak se dílo dařilo," podotkl Josef Maršálek.

Následuje Netradiční talk show, v níž se Tereza propojí s populárními osobnostmi a vedou společně rozhovory přes Skype nebo jiný komunikační prostředek. „Nepůjde jen o celebrity, ale chceme oslovovat i šikovné lidi z Česka a Slovenska. Naším záměrem je představit divákům zajímavé a kreativní osobnosti všech profesí,“ vysvětluje Bebarová.

A jako poslední část pořadu je Burza nápadů. Ta divákům nabízí zajímavé nápady a triky do domácnosti, které vyzkouší na vlastní kůži. Časem chtějí tvůrci oslovovat diváky a nabídnout jim uplatnění pro jejich osvědčené tipy a zkušenosti, které budou moci posílat ve formě klipů.

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vybavte si prakticky kuchyni tak, aby se vám v ní vařilo co nejlépe

Styl

Bobovat mohou i nejmenší děti. Přizpůsobte však výběr bobů jejich věku

Bydlení

Sníh na střeše vypadá pohádkově, ale rozhodně je bezpečnější jej včas odstranit

1. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

2. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

3. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

4. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

5. Jan Čenský se vydal na otevíračku zimní sezony do Rakouska. Krátce na to se horská střediska uzavřela

Zavřít reklamu