Linda Finková prozradila velké tajemství!

 Celebrity 
05. června 2017 03:20 / René Černý
  11   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Linda Finková práskla pár zajímavostí na soutěžící z TTMZH! CZP Foto
Tisíce návštěvníků již podruhé přilákal velký happening v v oblíbeném rodinném parku Mirakulum v Milovicích, který uspořádal Nadační fond Hanky Kynychové ve spolupráci s KF production. Právě této akce se zúčastnila celá řada známých osobností. Například i zpěvačka a herečka Linda Finková, která práskla jedno velké tajemství!

To, že Linda Finková dlouhá léta podporuje veškeré aktivity Hanky Kynychové, je známo. Je proto jasné, než Linda nemohla chybět ani v Mirakulu, kde se rozpovídala o svojí práci hlasové poradkyně soutěže tvoje Tvář má známý hlas.

„Velkým překvapením pro mě byl Mejla Peroutka, který byl opravdu skvělý. Ale asi největším překvapením pro mě byla Markéta Konvičková. O tom, že zpívá, tančí a je krásná jsem věděla, ale že umí tak dobře zpívat, a tak dobře tančit jsem neměla ani tušení a jsem moc ráda, že v soutěži byla,“ svěřila se Finková a jedním dechem dodala: „Markéta svojí účast v soutěži zvládla na jedničku a jsem na ni hrdá. Málo kdo totiž ví, že jsem jí pro tuto soutěž objevila, našla, pozorovala, navrhla realizačnímu týmu, který si jí pak vybral a Markéta tak mohla ukázat co v ní je.“

Potom, co zpěvačka odhalila zákulisí oblíbené soutěže, s přehledem vystřihla několik nádherných písní. Na její výkon nemělo vliv ani úmorné vedro, které v amfiteátru parku Mirakulum panovalo. Svůj výstup zakončila přídavkem Teď královnou jsem já a dokázala, že je opravdovou královnou – paní zpěvačkou.

Do Mirakula přijela spousta známých tváří, které v rámci programu vystoupili. Celý happening zahájila mladá a talentovaná zpěvačka Natálie Grossová, která si do Mirakula doslova odskočila. Sotva odzpívala spěchala se svojí maminkou Šárkou zpět do Prahy, aby stihla zvukovou zkoušku muzikálu Ples upírů, kde exceluje v hlavní roli spolu s Marianem Vojtkem.

Vedro neodradilo ani tanečníka ze StarDance Marka Dědíka, který přijel na akci v doprovodu svojí přítelkyně Terezy, aby naučil přítomné děti i dospělé tanec jive. Na lekci nechyběla ani Hanka Kynychová, která se netají tím, že účast v soutěži StarDance je jejím snem. I Marek s nadací Hanky Kynychové úzce spolupracuje a vytváří dětem bez rodin choreografie pro již zmíněnou finálovou show, stejně jako oblíbený tanečník Filip Jankovič. 

V Mirakulu zazpívali také interpreti oblíbeného pohádkového muzikálu Alenka v kraji zázraků Brigita Cmuntová a Štěpán Piller, gospelová zpěvačka Leona Gyöngyösi nebo mladá talentovaná zpěvačka Adéla Částková. 

V rámci programu, který moderovala sama Hanka Kynychová, vystoupily také děti z dětských domovů se svými tanečními vystoupeními, které v rámci projektu Hejbejte se a zpívejte vytváří právě s Hankou Kynychovou a jejím týmem lektorů a tanečníků. Tento oblíbený projekt tímto happeningem vstoupil do 11. ročníku a Nadační fond Hanky Kynychové zahájil druhou desítku svojí činnosti. Celý program byl zakončen písní Pár přátel stačí mít v podání Petry Doležalové a Jana Höniga.

„Jsem moc ráda, že akce byla úspěšná a vybraná částka se vyšplhala až k 50 tisícům korunám. Děti z dětských domovů se tak mohou těšit na nejen na letní workshop, ale hlavně na velkou finálovou taneční show, kde se utkají o medaile," dodala Hanka Kynychová 

 

 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Údržba motorové pily je snadná a trvá několik minut

Styl

Šalvěj se vyplatí mít po ruce. Pomůže s nadýmáním, pročistí krev a zlepší i paměť

Bydlení

Pokud rádi vytváříte květinové dekorace, hodí se vám slaměnky. Vypěstujte si je

1. Krutý osud prvorepublikové filmové hvězdy Jiřiny Štěpničkové. Kolegové pro ni žádali trest smrti

2. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

3. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

4. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

5. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

Zavřít reklamu