Zpoždění Karla Gotta diváky neodradilo! Mistr zazářil

 Celebrity 
01. června 2017 02:25 / René Kekely
  0   0
Karel Gott je zase ve formě a na jevištích září Archiv foto Profimedia
Konečně normální koncert! Alespoň tohle říkali fanouškové i osobnosti po skončení středečního koncertu Karla Gotta v pražské Hybernii! Vstupenky zmizely za dvě hodiny, nicméně Mistr byl ve formě!

Na pořádný koncert Karla Gotta (77) se těšily stovky fanoušků, a to i z řad známých tváří. Heidi Janků (54), Ondřej Ruml (35), ale i exmninistr kultury Jiří Balvín (63) nemohli dospat. Mistrových příznivců přišlo tolik, že měli problémy do hlediště v Divadle Hybernia vůbec usednout.

A to přesto, že začátek představení byl posunutž o půl hodiny. Karel Gott ale přišel plný dobré nálady a elánu. Velký návrat Mistra Karla Gotta si nenechala ujít ani zpěvačka Heidi Janků s manželem Ivo Pavlíkem. „Karla miluji! Chci ho vidět, je to borec,“ řekla před koncertem "věčně načančaná" zpěvačka, která letos slaví půlkulatiny. 

Přišli i exministr kultury Jiří Balvín, Gottův onkolog Marek Trněný, který Slavíkovi zachránil život, zpěvák Ondřej Ruml, nebo herečka Jiřina Bohdalová s režisérem Zdeňkem Zelenkou. 

Gott to na jevišti rozjel se starými známými hity, ale pak přidal také novinku v podobě duetu s Ilonou Csákovou.. Ta je blízkou kamarádkou rodiny, hlavně ženy Ivany. 

Gott si zazpíval s Evou Pilarovou nebo Dashou. Koncert moderoval Libor Bouček. „Konečně koncert pro lidi a ne jen vyvolené," komentovala návštěvnice skvělého hudebního zážitku. 

 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Léto odchází, je čas zazimovat bazén

Styl

Skutečnosti a mýty o vodě s bublinkami

Bydlení

Chystáte se stavět dům? Od příštího roku musíte počítat s daleko přísnějšími nároky

1. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

2. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

3. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

4. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

5. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

Zavřít reklamu