Praštěná hvězda pojmenovala dceru Severozápad! Teď plánuje druhé dítě a další absurdní jméno.

 Celebrity 
21. listopadu 2013 08:36 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Rodinka Kim Kardashian Foto: Twitter
Je to už skoro pět měsíců, co profesionální celebrita Kim Kardashian porodila dceru, kterou s partnerem pojmenovali North West. To v překladu znamená Severozápad! Děvčátko má příjmení West po otci, rapperu Kanye West, který nedávno požádal Kim o ruku přímo na baseballovém stadionu.

Nejdřív dítě a potom svatba, to už dneska není žádnou novinkou. Navíc ve svatbu nikdo ani nedoufal. Mluvili o ní od počátku svého vztahu, takže je ostatní nebrali vážně. Že by to mělo něco společného s tím, že je Kim už dvakrát rozvedená?

Ale světe div se, známý pár se už chystá, dát Severozápadu sourozence. Plánují si to na nastávající léto po svatbě. Kim Kardashian chce, aby její děti nebyly věkově daleko od sebe a Kanye West chce pro změnu velkou rodinu. Tak hurá do toho, nic jim nebrání.

Ještě před narozením prvního dítěte žertovala Kim, že se jí líbí i jméno Easton. Mohli by si tak udělat Východozápad. Čeká nás snad vlna dětí se jmény světových stran, kterým se budou spolužáci smát? Dost možná, že jim potom bohatí rodiče zaplatí soukromé doučování. Variant na kombinace mají tolik, že se Kanye dočká opravdu velké a unikátní rodiny.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít