Prsatá neVyVolená Zdenička je opět sama! Románek s vymetačem večírků ztroskotal.

 VyVolení 
18. listopadu 2013 09:20 / redakce
  0
📷
8 fotografií v galerii
Zdenička zahodila růžové brýle a s nimi i Šedu Foto: Facebook
Zdenička, která si užívá chviličku “slávy” díky své účasti v reality show VyVolení a především pak díky románku, který ve Vile prožila s fitkonazdárkem Thomasem, je opět sama. Po odchodu ze soutěže na svou vilovou lásku nečekala a okamžitě svalovce vyměnila za českého Kena Michala Šedu. Ale bohužel ani Šeda nebude pro Zdeničku to prvavé ořechové.

Pražský playboy Michal Šeda je známý jako lovec žen, především pak žen, které se alespoň na chvíli objevily v televizi. Vystřídal hned dvě účastnice reality show Hotel Paradise. Nejprve to zkusil s Lenkou Hovorkovou, kterou později vyměnil za Klaudii Chlustinovou. Hotel Paradise je už dávno pasé a vztahy Michala s účastnicemi této show jakbysmet.

Šeda se nyní pokusil zviditelnit pomocí bakelitové princezny Zdeničky a vymetl s ní pár večírků. Ale reality show VyVolení je u konce a jak to tak vypadá, u konce je i láska Šedy a Souškové. Kupodivu tedy ani tahle pohádka neskončí happyendem.

Zdenička včera svým přátelům na sociální síti ohlásila rozpad vztahu. „Součástí mého života je prožívat zklamání,” svěřila se. „Zase jsem sama. Sundala jsem růžové brýle,” dodala Soušková a naznačila, v čem byl zakopaný pes. „Nejsem lakomá, ale nerada se dělím...”

Silikony obtěžkaná brunetka je tedy volná. Kdyby měl někdo zájem...
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Umělé řasy jsou dávno out. Podpořte své vlastní řasy k růstu pomocí ricinového oleje a vitamín E

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít