Radek Štěpánek jako model na přehlídce! Měl ty nejlepší učitelky, přesto byl trošku prkenný...

 Celebrity 
20. listopadu 2013 07:15 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Dvořáková, Maxová, Kurková, Langmannová, Kratochvílová a... Štěpánek!  / inStory.cz
V pražském Obecním domě se konal již 9.ročník exkluzivní charitativní módní přehlídky nadace Terezy Maxové dětem, letos s názvem Škoda Rapid Spaceback presents: „Fashion for kids 2013“ - INSIGHT. Název trochu dlouhý a krkolomný, ale akce i myšlenka senzační.

Večer nabídl i drobnou zajímavůstku, a sice, že na mole se vedle zkušených modelek objevil také český tenista a čerstvý vítěz Davis Cupu Radek Štěpánek. Navzdory tomu, že měl kolem sebe profesionálky jako je Tereza Maxová nebo Karolína Kurková, byl Ráďa při předvádění trochu prkenný. Asi mu nevyhovoval povrch předváděcího mola. Kdyby ho byli organizátoři vysypali antukou, určitě by na něm přímo baletil!

Ale dosti vtípků a chytrých řečí a zpátky k Terezce a opuštěným dětem. „Chceme přiblížit pohled do pocitů dětské duše a jejích přání a osudů, ale též upozornit na autentické příběhy lidí, kteří o tyto děti pečují. I díky nim se mnohdy v praxi nejlépe ukáže, co je třeba změnit v systému péče o dítě...“ uvedla k letošnímu zaměření přehlídky patronka a zakladatelka nadace Tereza Maxová. Letošní ročník přehlídky Fashion for kids přinesl rekordní výtěžek v celkové častce 8. 245.161 ,- Kč!
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Mirkem Dopitou. Následně také přiznala, že se Soukupem nebyla šťastná

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

První zdravotnický pracovník s umělou inteligencí už ordinuje. Pomůže s duševním i fyzickým zdravím