Šok! Špinarová tušila, že se blíží její konec!

 Celebrity 
28. března 2017 04:51 / René Černý
  20   0
Poslední rozhovor pro televizi natáčela před třemi týdny u sebe doma a diváci ho uvidí dnes večer! FTV Prima
Zpěvačka Věra Špinarová, která zemřela v neděli večer na následky středečního kolapsu v Čáslavi, zřejmě tušila, že se blízí její konec. Dokonce se s tím pár lidem svěřila. V den, kdy zkolabovala ale nic nenasvědčovalo tomu, že by šlo o její poslední vystoupení!

Špinarová po kolapsu upadla do komatu, z kterého se už neprobudila. Její mozek byl dlouhodobým výpadnem srdeční činnosti zřejmě tolik narušen, že by už nikdy nebyla v pořádku. 

„Její stav byl beznadějný. Nastala tam vlastně mozková smrt. Lékaři dělali co mohli, ale bylo to vlastně skoro zbytečné. I kdyby se probrala z komatu, už nikdy by nebyla v pořádku tak, jak ji lidé znali," sdělil zdroj z nemocnice v Motole, kde byla zpěvačka hospitalizována. 

Také syn Špinarové Adam Pavlík přiznal, že situace byla vlastně téměř bezbadějná. „Ta situace byla od začátku kritická a vlastně jasná. Byly dvě variatny a tahle, která se stala, byla vlastně tou lepší," naznačil hudebník a manažer zesnulé zpěvačky to, že by už nikdy nebyla v pořádku.

Špinarová by už nikdy zřejmě nezpívala a patrně by potřebovala stálou péči. A než tato představa, byl pro ni odchod, kdy nic necítila, vlastně milosrdný.

Máme se splnilo vlastně to, o čem sní různí herci, zpěváci, odejít na jevišti. A to se jí vyplnilo," dodal syn Adam Pavlík.

Co přesně bylo příčinou kolapsu Špinarové, není jasné. Zřejmě za vším byly ale vleklejší zdravotní problémy. 

„Ona se mi už loni svěřila, že se necítí dobře. Že si myslí, že to už moc nedá, že se blíží její konec. Nevím, jak to myslela, ale cítila se hrozně unavená," přiznal i hudebník Petr Janda.

Přitom lidé z okolí Špinarové dokonce hovoří o tom, že nešlo o první zpěvaččin kolaps za poslední měsíce. Žádný ale neskončil takhle špatně.

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak zadržet vodu v krajině. Pomohou tůně, mokřady i výsadba ovocných stromů

Styl

Nehty jsou naší vizitkou. Navíc prozradí mnohé o našem zdraví

Bydlení

Vyčistit lehce mastnou troubu lze i bez chemie

1. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

2. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

3. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

4. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

5. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

Zavřít reklamu