První československá televizní Popelka slaví jubileum! A teď se těší na vnouče!

 Celebrity 
28. března 2017 03:20 / René Černý
  386   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Eva Hrušková hrála první československou televizní Popelku! archiv, P. Mráček
Neměla v životě na růžích ustláno, prošla si i krutými věcmi. Přesto je dnes šťastná, usměvavá a miluje život. První československá televizní Popelka Eva Hrušková totiž včera oslavila své životní jubileum.

Začátkem března sice se svým manželem hercem Janem Přeučilem oslavila velké výročí 145 let, ale nyní slaví ona sama. „To je silné slovo - slavím. Neslavím, protože jsme to slavili s mým úžasným manželem. Nebudu říkat, kolik mi je, ale Jeníčkovi bylo osmdesát," usmívá se loutkoherečka, manažerka a dabérka Eva Hrušková.

S manželem Janem Přeučilem mají hodně podobné životní osudy. Oba si museli prožít své, aby nakonec na podzim svého života prožívali hezké období. „Bydleli jsme mnoho let na jednom patře. Nejprve jsme spolu po odchodu Štěpánky Haničincové začali pracovat, pak jsme spolu začali i bydlet," zavzpomínala Eva Hrušková - Přeučilová.  

„Šestnáct let jsme manželé, zhruba osmnáct jsme spolu a je to pořád úžasný. My to opravdu nehrajeme, my ten život takový žijeme. Naučili jsme se oba a já obzvlášť, neřešit nesmysly. A řešit jen věci, které mohu ovlivnit. U mnohých věcí si říkám - a vždyť je to jedno," říká Eva Hrušková, maminka tří dospělých synů.

Teď se přirpavuje na další roli. Díky svému synovi, herci Zdeňku Rohlíčkovi se brzo stane právoplatnou babičkou. Rohlíček s tanečnicí Libuškou Vojtkovou totiž čekají mininko. Ona už jednoho syna ze vztahu s Josefem Vojtkem má.

„Toho jsme taky okamžitě přijali do rodiny a je to vlastně náš "nevlastní" vnuk. Ale my to nerozlišujeme. Jsme rádi, že máme Libušku, Matyáše a už se s Honzíkem moc těšíme na to malé," dodává oslavenkyně Eva Hrušková, která republiku denně buď s maneželem, synem nebo sestrou Janou brázdí republiku a hrají pohádky pro děti i dospělé. 

 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Není stan jako stan. Poradíme vám, jak vybrat ten správný

Styl

Vlasy v létě hodně trpí, vysušují se a začnou se lámat. Dopřejte jim speciální péči

Bydlení

Zavařit lze i pečivo. Vydrží pak o hodně déle, klidně i půl roku

1. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

2. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

3. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

4. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

5. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

Zavřít reklamu