Homo nebo hetero? Páteční Superduel bude soubojem orientací! Zabojuje i produkce pořadu, která drží ochrannou ruku nad lesbičkou Pájou?

 VyVolení 
14. listopadu 2013 21:20 / redakce
  0   0
Pája versus Eva. Už zítra.  / inStory.cz
Finále VyVolených se rychle blíží ke svému konci. V úterý proběhlo první Zúčtování a Výzva tohoto týdne, které do pátečního Superduelu poslalo jediné dva muže Vily Vladka a Honzu.

Dnes mezi sebou musela zúčtovat čtveřice posledních dívek, mezi nimiž není žádný výrazný spor. Rozhodnutí přesto muselo padnout. Výraznou kandidátkou Zúčtování byla bezesporu Eva, které zřejmě v posledních dnech jako by přeskočilo. Možná právě vlivem blížícího se Velkého finále. Sotva ráno pootevřela jedno oko, už ječela. Řvala prakticky neustále a na každého. Samozřejmě kromě Honzy. Do Superduelu holky ale nakonec poslaly lesbičku Pavlínu, která dostala všechny tři palce. Od Evy, Romany i Lucie.

„Označím člověka, o kterém si myslím, že tady nehraje sám za sebe. Tahle soutěž není o někom, kdo bude kopat za někoho jinýho. A je to Pavlína." Takové byly argumety Evy, kterou na oplátku vypalcovala Pavlína. Nejvíce všechny obyvatele Vily překvapily argumenty zubaté Lucie, která plácala paté přes deváté a vyznělo to tak, že Páju napsala vlastně úplným nedopatřením.

Pavlína měla po Zúčtování čas na rozmyšlenou, kohože si zvolí jako soupeře do jejího prvního Duelu. Nakonec zelený šátek uvázala blonďaté sebelítostivé Evě, které také dala u tabule svůj dnešní palec. „Mám strach, že to zkazím. Mám strach, že zklamu rodinu, že zklamu sebe. Nechci být slabý hráč, už chci aby to bylo za mnou. Bojím se zklamání. Volím člověka, který mě hodně zklamal a který mi silně podkopl nohy. Člověka, který mně tu hodně ublížil. Nikdy jsem si nemyslela, že zrovna ona půjde přes mrtvoly, a tím člověkem je Eva,“ vyřkla svůj verdikt Pavlína.

„Chtěla bych k tomu něco říct, jestli můžu?" Přihlásila se o slovo Eva. „Chci říct, že právě já tu od začátku bojuji za toleranci, lidskost a tyhlety věci. Myslím, že Pavlína bude venku zklamaná z Vladka, řekla dobrosrdečně Eva, která se od začátku soutěže tváří jako ublížený svatoušek, přitom je na ni podáno už mnoho trestních oznámení.

Zajímavou náhodou se v každé dvojici nachází jeden heterosexuální a jeden homosexuální soupeř. Jedná se tedy i o jakýsi souboj orientací. Zabojuje i šéfka projektu VyVolených, která v průběhu celé soutěže drží ochrannou ruku nad lesbičkou Pavlínou? Se necháme překvapit, ne?
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nevíte, co se zelenými rajčaty? Poradíme, jak budou pořád sladká

Styl

Nejlepší potraviny, které pomohou zabránit vrzání a bolesti kloubů

Bydlení

Vyzkoušejte sílu aspirinu. Dokáže zázraky s prádlem i v koupelně

1. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

2. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

3. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

4. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

5. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

Zavřít reklamu