Hanka Mašlíková si nechala vylepšit obličej a dekolt. Neposlušné vnady se jí při tom snažily uniknout z výstřihu.

A z Hanky bude jehelníček. Furt lepší, než Rákosníček.
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
 Celebrity 
14. listopadu 2013 06:43 / Foto: Petra Clinic
  0   0
Od té doby, co Hanka Mašlíková (36) začala pracovat jako televizní moderátorka, je nucena denně používat make-up, který pleti příliš neprospívá. Ve volném čase ráda sportuje a zvýšená fyzická aktivita pleť také zatěžuje. Proto se před nějakou dobou rozhodla, že začne navštěvovat kliniku estetické medicíny.

Při své poslední návštěvě podstoupila tři ošetření. Nejprve si nechala ošetřit bříško rázovou vlnou, o níž si někteří mylně myslí, že je určena pouze na likvidaci tuků. V Hančině případě slouží spíš k aktivaci lymfatického systému a kolagenu. Na dekolt si nechala aplikovat omlazující koktejl výživných látek a pochopitelně nezapomněla ani na obličej.

„Pro Hanku jsme zvolili speciální mikrojehličkovou radiofrekvenci, která pleť nejen výrazně omladí, ale také odstraní případné akné,“ říká majitelka kliniky Petra Řehořková.

Hanka při proceduře ani nehlesla, jelikož jí Petra dopředu potřela obličej znecitlivujícím krémem. Kdyby ošetření prováděl muž, těžko říct, zda by byl schopen věnovat se pouze Hančině obličeji. Její bujný dekolt se totiž mermomocí pokoušel prodrat ven z lehké halenky a málem se mu to podařilo.

Po ošetření následovalo bezbolestné vyčištění pleti laserem, aplikace kyseliny hyaluronové a Hanka se mohla bez starostí hned vrátit mezi lidi. Jenže to by nebyla ona, aby vyšla ven nenalíčená. Během chvíle nahodila make-up a spokojeně odkráčela.
📷
5
fotografií
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Skromná dřevina, která nejen skvěle vypadá, ale i perfektně léčí

Styl

Postavu jako proutek můžete mít i vy. Stačí vědět, kolik kalorií můžete v závislosti na věku přijmout

Bydlení

Do míst, kde se nedostane sekačka, vám přijde vhod motorová kosa

1. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko

2. Lucie Bílá už se zase tulí ke svému kolouškovi

3. Michaela Badinková bude v Tváři. Hodí se tam?

4. Cher po filmu Mamma Mia chystá desku s písničkami Abby

5. Helena Zeťová překvapila. Neuhodnete, jakou má zálibu