Hanka Mašlíková si nechala vylepšit obličej a dekolt. Neposlušné vnady se jí při tom snažily uniknout z výstřihu.

 Celebrity 
14. listopadu 2013 06:43 / redakce
  0
📷
6 fotografií v galerii
A z Hanky bude jehelníček. Furt lepší, než Rákosníček. Foto: Petra Clinic
Od té doby, co Hanka Mašlíková začala pracovat jako televizní moderátorka, je nucena denně používat make-up, který pleti příliš neprospívá. Ve volném čase ráda sportuje a zvýšená fyzická aktivita pleť také zatěžuje. Proto se před nějakou dobou rozhodla, že začne navštěvovat kliniku estetické medicíny.

Při své poslední návštěvě podstoupila tři ošetření. Nejprve si nechala ošetřit bříško rázovou vlnou, o níž si někteří mylně myslí, že je určena pouze na likvidaci tuků. V Hančině případě slouží spíš k aktivaci lymfatického systému a kolagenu. Na dekolt si nechala aplikovat omlazující koktejl výživných látek a pochopitelně nezapomněla ani na obličej.

„Pro Hanku jsme zvolili speciální mikrojehličkovou radiofrekvenci, která pleť nejen výrazně omladí, ale také odstraní případné akné,“ říká majitelka kliniky Petra Řehořková.

Hanka při proceduře ani nehlesla, jelikož jí Petra dopředu potřela obličej znecitlivujícím krémem. Kdyby ošetření prováděl muž, těžko říct, zda by byl schopen věnovat se pouze Hančině obličeji. Její bujný dekolt se totiž mermomocí pokoušel prodrat ven z lehké halenky a málem se mu to podařilo.

Po ošetření následovalo bezbolestné vyčištění pleti laserem, aplikace kyseliny hyaluronové a Hanka se mohla bez starostí hned vrátit mezi lidi. Jenže to by nebyla ona, aby vyšla ven nenalíčená. Během chvíle nahodila make-up a spokojeně odkráčela.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít