Martin Maxa se proháněl centrem Brna na koni. Ale bezpečnostní přilbu měl!

 Celebrity 
11. listopadu 2013 18:19 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Martin si v sedle věděl rady  / inStory.cz
O zpěváku Martinu Maxovi je známo, že si nepotrpí na luxusní auta. "Vždycky jsem jezdil šunkama, auto je pro mě jen užitková věc," potvrdil nám Martin. Není tedy nic zvláštního na tom, že včera jezdil taky na šunkách, ale koňských. A to přímo v centru Brna. Bílý kůň ovšem není jeho nový dopravní prostředek. Martin byl totiž do moravské metropole pozván, aby ztvárnil historickou postavu Sv. Martina a pokřtil Svatomartinské víno, přičemž musel pochopitelně přijet v čele průvodu na bílém koni.

"Nejsem žádný velký koňák, ale protože tenhle koník šel stejnou trasu s průvodem i loni a předloni, trefil v podstatě skoro sám..." směje se zpěvák, který má k vínu i k Moravě blízko, jelikož jeho rodina pochází z nedalekého Vyškova.

V sedle působil Martin díky své figuře majestátně, a to navzdory velmi chladnému počasí a těžkému brnění. Každopádně se mu tato zkušenost bude brzy hodit, jelikož dostal nabídku zahrát si v historickém velkofilmu, kde jsou koně jediným dopravním prostředkem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hvězda Modré laguny odhalila, že byla sexuálně napadena hollywoodským manažerem. Přes třicet let se o tom...

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Tech

Rusko vzkřísilo muzejní obrněné transportéry BTR-50P. Jejich bojeschopnost je ale pochybná