Překvapení se dnes nekonalo. Vladko Dobrovodský převálcoval El Nina a stal se vítězem prvního Duelu!

 VyVolení 
06. září 2013 22:31 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Lepší zůstanou! Foto: Facebook
Historicky první Duel čtvrté série VyVolených má svého vítěze. Do vily se vrátil Vladko, který dostal od diváků 87% hlasů! Potvrdil své postavení favorita a El Nino ze soutěže odešel se 13% jako spráskaný pes. Opravdu tohle chtěl?

Od prvního dne potetovaný rapper tvrdil, že chce domů, stěžoval si na klaustrofobii a na stesk po své rodině. Před Duelem obrátil a prohlásil, že by ve vile rád zůstal, ale pouze pokud by měl šanci vyhrát. Nechtěl zbytečně ztrácet čas a údajně proto si jako svého soupeře vybral toho nejsilnějšího. A za toho považoval vítěze první řady VyVolených Vladka Dobrovodského.

Jestli El Nino věděl, že nemá nejmenší šanci diváky oblíbeného Vladka porazit a chtěl bez porušení pravidel a mastné pokuty odejít domů a nebo si opravdu chtěl změřit síly s jedním z nejslavnějších českých gayů, ví asi jen on sám.

Ať tak či onak, teď už míří poražený El Nino domů za svou rodinou a na pět mega může zapomenout.

Sedm VyVolených kteří chtěli, aby se z Duelu vrátil právě El Nino, čeklo zklamání. Slavit ale mohou čtyři dámy. Lucka, Pavla, Eva a Mirka. Právě ty si přály, aby se do vily vrátil Vladko. A povedlo se. Král je zpět ve hře!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Julia Roberts ukázala vzácnou fotku svých dvojčat. Oslavila s nimi jejich osmnáctiny

Styl

Už jste slyšeli o saucha? Tahle postelová jóga vám pomůže snadněji usnout a lépe se vyspat

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte