VyVolení koukali jak péra z gauče! Soutěž "Pět mega pro Vladka" pomalu ale jistě končí...

 VyVolení 
12. listopadu 2013 21:33 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Vlado a Honza mají postup do Duelu jistý. Kdo je ve čtvrtek doplní? Foto: Facebook
Dnešním dnem VyVoleným odstartoval psychicky náročný týden. Proběhlo totiž Zúčtování i Výzva v jeden večer a to samé je čeká i ve čtvrtek!

Na úterní palcování jsou soutěžící zvyklí, ale úterní Výzva? To byl pro VyVolené šok. Hned na začátku Tereza objasnila změnu pravidel a vysvětlila, že dnes proběhne nejen Zúčtování, ale zároveň také Výzva, která by je jinak čekala až ve čtvrtek. Soutěž se blíží ke konci a tak si Vlado, který dnes obdržel od ostatních nejvíce palců, musel během chvíle rozmyslet, koho by mohl porazit v Duelu. Nakonec si vybral Honzu. "Čekal jsem to a jsem za to rád," okomentoval Vladkovo rozhodnutí Honza.

Dva do pátečního Super Duelu tedy máme. Ve čtvrtek je doplní druhá dvojice. Eva, která měla po vítězném Duelu s Reginou modrý šátek, zajišťující imunitu, mohla být dnes klidná. Ve čtvrtek už ji ale šátek imunity chránit nebude a Eva má velkou šanci, že se do Duelu podívá již počtvrté. Reality show se blíží ke konci. Velké finále, ze kterého si Vladko odnese pět miliónů korun, proběhne už 29.11.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Turecko 2024: Klenot mezi dovolenkovými destinacemi

Tech

Nejlepší funkce chytrých hodinek, které musíte vyzkoušet