Ve vile se zvrací, Niky se ukazuje nahoře bez a všechny se chystá očichat živočišný Indián!

 VyVolení 
28. srpna 2013 20:42 / Vítek Koldinský
  0   0
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
To je zase fičák! TV Prima
Dnešní den přinesl ve vile spoustu nových zážitků. Při hře "přenášení vody pusou" se Vladkovi udělalo tak zle, že toho vyklopil víc, než Romana včera při svém nezastavitelném představovacím monologu. Nikol aby u něčeho nechyběla se přidla k Vladovi a svůj obsah žaludku odevzdala také. Korunu tomu nasadila Romana, která nechtěla trhat partu a přidala se jako třetí.

Aby toho nebylo málo připravil si štáb pro VyVolené další ”nelehký” úkol. Všichni soutěžící se měli navzájem svěřit s tím, koho považují za manipulátora a kdo je podle nich ve vile největším taktikem. Vlado se nejčastěji dostává do sporů s Martinem a s Thomasem. Včera Martinovi vpálil, že má plné zuby jeho bordelu, chlastání a smradu který z něj táhne. Ale jako největšího taktika nakonec označil Thomase. Ten zase na oplátku označil jeho a už to jelo! Velmi ostrá výměna názorů a Thomasovy provokace způsobily, že Vladkovi doslova bouchly saze. Z Vladka se stala stará známá hysterka jako za dob Petra Zvěřiny z Václaváku. Thomas už na Vladka nesmí ani promluvit a dokonce je podle něj ještě horší než Zvěřina, který do Prahy opravdu nepřijel na babetě!

Thomas včera našel spřízněnou duši alespoň v Nikol, která mu jako jedinému svěřila své mokré tajemství. Aby nebyla smutná, snažil se ji uklidnit slovy: „příště se zase třeba já vy*eru uprostřed ložnice.” Aha! Tak to je síla, to se máme opravdu na co těšit! Nikol do vily vstoupila ve velkém stylu a laťku nasadila opravdu vysoko. Přeskočit jí nebude pro nikoho snadné.

Kdo by ale mohl tuto show posunout do úplně nové dimeze je Indián, který se chystá do vily! Tenhle sebevědomí lamač ženských srdcí se objevil již v české i slovenské reality show Farmář hledá ženu a je proslulý svými živočišnými touhami a tím, že si ženy vybírá podle pachu. Buď mu voní nebo nevoní. Ale většina mu voní, takže ženy střídá jako fusekle. No uvidíme, zda se Indián do vily probojuje a která VyVolená mu zavoní!
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Když nefunguje ústřední topení dobře, zkuste ho propláchnout

Styl

Máte-li dvojčata a staršího sourozence, nikdy ho nenechávejte stranou

Bydlení

Využijte osvěžovače vzduchu do auta v domácnosti. Třeba jako vůni do vysavače

1. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

2. K hrobu Karla Gotta denně míří až stovky lidí

3. Halina Pawlowská a její nepředstavitelné a naprosto nečekané situace

4. Tajemství slavných českých žen prozrazeno. V koupelně mají elixír mládí!

5. Martin Dejdar přivedl v Tatrách ženskou na vrchol

Zavřít reklamu