Aňa Geislerová se fotila s cizíma holkama. Bez podprsenky.

 Celebrity 
14. listopadu 2013 06:03 / redakce
  0
📷
8 fotografií v galerii
Lukáš Langmajer zdědil lásku k ženám po bráchovi...  / inStory.cz
Stock Plzeň odhalil kalendář pro rok 2014! Na křtu byly odtajněny fotografie patronky Ani Geislerové a dvanácti krásných žen, které vzešly z dlouhodobého výběru.

„Rozhodli jsme se zmapovat ženskou krásu, kterou míjí svět celebrit a bulváru, krásu, která je všude okolo nás. Jde jen o to, abychom ji dokázali objevit, vnímat a zachytit. Fotili jsme prostě krásné české ženy. A věřím, že se to podařilo,“ uvedl autor kalendáře Stock 2014 Adolf Zíka.

Kalendář Stock pro rok 2014 tedy razí zcela novou filozofii a místo známých modelek či hereček představuje „obyčejné“ české krásky, které z přihlášených vybrala odborná porota. Jejími členy byli Aňa Geislerová, Adolf Zíka (fotograf, režisér, producent a autor konceptu), Petr Pavlík (generální ředitel Stocku Plzeň), Václav Dejčmar (majitel Czechoslovak Models), Jan Pertl (výkonný ředitel vydavatelství VLP). Finálová dvanáctka přitom vzešla z celkem 624 přihlášených. „Výběr byl náročný a u řady kandidátek jsme se skoro pohádali,“ dodal šéf Stocku Plzeň Petr Pavlík.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít