Četníci z Luhačovic poráží Ordinaci! Vtipný překlep v textu o seriálu pobaví!

 Celebrity 
18. února 2017 03:25 / Marek Pokorný
  0
📷
3 fotografie v galerii
Četníci z Luhačovic diváky zaujaly a válcují i nováckou Ordinaci v růžové zahradě! archiv ČT
Seriál Četníci z Luhačovi, který každý pátek vysílá Česká televize, se povedl. Příběhy z 20. let minulého století jsou velmi reálně natočeny, skvěle obsazeny a diváci si je zamilovali. Dokonce s přehledem poráží Ordinaci v růžové zahradě na konkurenční televizi.

Martin Donutil, Pavel Zedníček, Pavla Tomicová, Jiří Langmajer, Dana Batulková, Naďa Konvalinková, Lukáš Vaculík, a další herci, excelují v příbězích o malém českém lázeňském městečku. To filmaři zasadili jak do Luhačovic na Zlínsku, tak i do Jimramova na Vysočině. Tam vznikaly záběry městečka, radnice, náměstí, kostela, hřbitova a další. 

V tomto městečku natáčel Pavel Zedníček už podruhé. Před lety tu točil pohádkový příběh O kominickém učni a dceři cukráře. 

Vtipný je ale překlep v textu o seriálu Četníci z Luhačovic. ‚Seriál z produkce České televize byl natáčen v letech 2104 - 2016 pod pracovním názvem "Četnické trampoty"... Podle tohoto textu by vlastně seriál ještě ani neexistoval. Ale chybička se vloudila a je úsměvná.

Česká televize čekala, co seriál udělá s diváky. Protože je ale velmi úspěšný, připravuje už druhou sérii. Ta by se mohla natáčet možná už letos na podzim. 

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Victoria Beckham prozradila, jak cvičí a udržuje si postavu. Tuto ověřenou techniku můžete vyzkoušet také

Styl

Jak poznáte, že vaše krémy nejsou pro vaši pleť to pravé

Dům a zahrada

Nezbavujte se popela z kamen. Rostliny po něm porostou jako divé

Zavřít reklamu