Četníci z Luhačovic poráží Ordinaci! Vtipný překlep v textu o seriálu pobaví!

 Celebrity 
18. února 2017 03:25 / Marek Pokorný
  0
📷
3 fotografie v galerii
Četníci z Luhačovic diváky zaujaly a válcují i nováckou Ordinaci v růžové zahradě! archiv ČT
Seriál Četníci z Luhačovi, který každý pátek vysílá Česká televize, se povedl. Příběhy z 20. let minulého století jsou velmi reálně natočeny, skvěle obsazeny a diváci si je zamilovali. Dokonce s přehledem poráží Ordinaci v růžové zahradě na konkurenční televizi.

Martin Donutil, Pavel Zedníček, Pavla Tomicová, Jiří Langmajer, Dana Batulková, Naďa Konvalinková, Lukáš Vaculík, a další herci, excelují v příbězích o malém českém lázeňském městečku. To filmaři zasadili jak do Luhačovic na Zlínsku, tak i do Jimramova na Vysočině. Tam vznikaly záběry městečka, radnice, náměstí, kostela, hřbitova a další. 

V tomto městečku natáčel Pavel Zedníček už podruhé. Před lety tu točil pohádkový příběh O kominickém učni a dceři cukráře. 

Vtipný je ale překlep v textu o seriálu Četníci z Luhačovic. ‚Seriál z produkce České televize byl natáčen v letech 2104 - 2016 pod pracovním názvem "Četnické trampoty"... Podle tohoto textu by vlastně seriál ještě ani neexistoval. Ale chybička se vloudila a je úsměvná.

Česká televize čekala, co seriál udělá s diváky. Protože je ale velmi úspěšný, připravuje už druhou sérii. Ta by se mohla natáčet možná už letos na podzim. 

 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...