Gregorová už Koptíka zřejmě prokoukla!

 Celebrity 
10. prosince 2016 04:51 / Marek Pokorný
  0
📷
1 fotografie v galerii
Hana Gregorová a její vztah s Ondřejem Koptíkem je už v podstatě jen přežitek! Profimedia
Konec idylky! Herečka Hana Gregorová zřejmě svého o 32 let mladšího hřebečka prokoukla! Už to prý není žádná láska a důvěra. Principálka asi snad už pochopila, o co mladému slavomanovi opravdu jde!

Podle jedné ze svých kamarádek Hana Gregorová zjistila, o co tu jde, ale nechce přiznat chybu. “Uvědomila si, co jí to dalo a hlavně - co jí to vzalo. Prostě ze sebe udělala hloupou naivku. Ale nelituje, i těch pár měsíců stálo za to,” řekla její kamarádka s tím, že ve své podstatě mezi Gregorovou a Koptíkem je konec! 

Jablkem sváru jsou hlavně syn Ondřej a dcera Rola. Ti Koptíka nemohou vystát. Hlavně proto, že vědí, jak se chová a o co mu jde. “Nejsou hloupí, ale respektovali přání soukromí mámy. Když se ale choval, jako by mu vše patřilo, i Hanka, prostě to dali najevo,” dodala známá Gregorové.

Sama principálka spíš vyhledává samotu, klid a pokud někoho, tak právě své děti. Na Koptíka nemá moc chuť. A pochopila také to, kdo tahal novináře na mítsa, kde oni dva byli a média se tam “jako náhodou” objevila. Skončí do Vánoc tenhle podivný vztah, nebo přetrvá ještě do dalšího roku? 

 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Tipy na vánoční dárky

Tech

Takzvaný projekt Manhattan byl vyvrcholením snahy Američanů o sestrojení a použití jaderné bomby. Na konci...