Naprosto zoufalý Krampol! Tohle se už nedá vydržet!

 Celebrity 
10. prosince 2016 03:30 / Marek Pokorný
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jiří Krampol je zoufalý z průšvihů, které je letos potkaly!  Profimedia
Jedna rána za druhou. Samé starosti, žádné radosti. Herec a moderátor Jiří Krampol je už zoufalý, co jim to jen osud nadělil, a že letošní rok vážně "stál za to". Tohle se už nedá vydržet, naříká si umělec!

Podruhé si jeho žena Hanka zlomila nohu a je odkázána na asistenci. Nemůže ani ven z bytu. Všechno na ni doma padá a sám Jiří Krapol je ze situace zoufalý! 

Nemůže z bytu bez záchranky, protože ji musejí snést dolů ze schodů. Pořád musí mít tu nohu nataženou. Je to hrozný," řekl herec, který nemůže doma nechat ženu samotnou. A kamarádi se nějak přestali ozývat.

„Když je člověk v nesnázích, tak se na něj všichni vykašlou, to znáte,“ postěžoval si. „Akorát dopoledne si můžu jít zacvičit a nakoupit, jinak jsem s ní pořád doma. Je to k zešílení,“ svěřil se Krampol, který se se ženou nedávno přestěhovali z Pařížské ulice o něco dál.

Jeho manželce už vyndali stehy a za pár dnů má jít na kontrolu. Pak jí čeká rehabilitace. Jestli se vše vrátí brzo do starých kolejí, nikdo neví. Krampil v to jen doufá. A taky věří, že příští rok bude snad o něco lepší. 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herec Miroslav Etzler v těžkém stavu. Připojený na kyslíku teď lituje, že se nenechal proti covidu očkovat

Styl

BMI určuje, zda jste obézní, či nikoliv. Podle jednoduchého výpočtu během chvilky zjistíte, jak na tom...

Tech

Používáte na mobilu prediktivní text? Dost možná tím žádný čas neušetříte a při psaní zpráv budete...

Zavřít reklamu