Hodně sexy nohy českého šoubyznysu! Víme, čí jsou! Za manžela má hokejistu NHL

 Celebrity 
15. listopadu 2016 02:39 / redakce
  89   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Které české zpěvačce a herečce patří tyhle ultra sexy nožky?  P. Mráček
To jsou ale nohy! Otřásají českým šoubyznysem, a to doslova. Takhle sexy pohled se naskytne často snad jen manželovi jejich majitelky, hokejistovi NHL Tomáši Plekancovi. Ano, uhádli jste - patří Lucii Vondráčkové!

Zpěvačka, herečka, moderátorka, dabérka, tanečnice - tím vším Vondráčková je. Žije vesměs v Kanadě, ale hlavně letos je doma v Česku víc, než často. Nedávno opět odletěla, aby se za více jak týden snad zase ukázala. "Měla by příletět na Slavíky, ale snad to zvládne kvůli dětem," zní z rodiny Lucky Vondráčkové.

Lucka, jako správná máma by děti - oba syny - nenechala bez dozoru. Jak se ale zdá, malý problém vyřeší, aby si mohla přiletět převzít cenu. Že by letos trumfla svou jmenovkyni Lucii Bílou a sebrala ji Zlatého slavíka? Nebo opět odletí s tím stříbrným?

"Lucka by si zlatou příčku zasloužila. Maká jak šroub, skvěle vypadá, nikde nikomu nepodlézá. Chová se k fanouškům skvěle, měla vyprodané tour, udělala dva klipy. Co víc si přát," říkají její fanouškové. A mají jistě pravdu.

A k tomu všemu má Lucka Vondráčková neskutečně sexy nohy. Už za to by si zasloužila zlato! Nejenom za to, že dokáže ujít i 25 kilometrů za den úplně v pohodě, ale i za to, že tyhle nohy nosí zpěvačku, která zpívá hlavně srdcem a dokáže si i přes takovou vzdálenost udržet s fanoušky kontakt.

Poté, co představila klip k písni Solnej sloup, který natočila během své krátké říjnové návštěvy v ČR, nabídla hned druhý klip na písničku Mít Tebe blízko. A kromě toho společně s Jolanou Voldánovou a komickým triem 3v1 připravila i velkou vánoční kampaň pro Konto Bariéry, která je realizována ve spolupráci s Galerií Myslbek. Podílela se i na vzhledu "svého" vánočního balicího papíru, z jehož prodeje půjde výtěžek na Konto Bariéry.


 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Několik možností, jak ročně uspořit nemalé peníze na osvětlení

Styl

Učte děti jíst příborem co nejdříve. Co zanedbáte, budete těžko dohánět

Bydlení

Jak si zařídit ložnici podle Feng shui. Zajistí klidný spánek a je vždy spojena s láskou

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu