Hůlka prý dluží statisíce. Půjde před soud!

 Celebrity 
25. října 2016 02:35 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Kocourková žene Hůlku před soud, protože jí prý dluží statisíce! archiv
Dluží opravdu zpěvák Daniel Hůlka své exmanažerce statisíce korun? O tom bude muset rozhodnout soud. Michaela Kocourková tvrdí, že z něj stále nedostala jak částku, kterou mu půjčila, tak ani provize za sjednané vystoupení!
Současná manažerka zpěvačky Petry Janů s Hůlkou vede spor. Po pár letech spolupráce se pohádali a vše má končit u soudu. Podle Kocourkové je to vina zpěváka, podle něj zase zhrzenost, že ji jako ženu odmítl!

"To není pravda! Pan Hůlka mi dluží peníze, které jsem mu půjčila plus to, co mi nedal jako provizi za sjednaná vystoupení. Jinak nemám šanci se bránit," tvrdí Kocourková.

Má jít asi o necelý půl milionu korun, a protože se obě strany stál nedohodly, žene to Michaela Kocourková, jenž v minulosti pracovala i s jinými umělci, k soudu.

Dokonce tvrdí, že má na vše doklady a může to dokázat. Hůlkovi půjčila i automobil, který mu pak přímo od divadla nechala odtáhnout. Se zpěvákem se prý snažila dohodnout, ale on nereagoval. Přitom na něj měla veřejně vykřičet, že "dokud s ním souložila, bylo vše v pořádku, pak přišly problémy"! Hůlka tvrdí, že problém nastal v momentě, kdy chtěla vztah a on ne!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Naučte dítě lyžovat. Je třeba dodržet pár jednoduchých zásad a zvládnete to

Dům a zahrada

Vypěstovat si z pecky avokáda krásnou pokojovku zvládne i úplný začátečník. Základ je teplo a vlhko

Zavřít reklamu