Krutá rána pro Simonu Postlerovou! Vážná nemoc v rodině!

 Celebrity 
24. října 2016 04:52 / redakce
  4   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Simona Postlerová s manželem Zdeněk, ještě v době, kdy chodili spolu na akce a nemoc se zdála vyléčená... Profimedia
Herečka Simona Postlerová, které se díky jejímu dabinku přezdívá "česká Audrey Hepburn", nemá na růžích ustláno. Její životní úděl je hodně těžký. Jedno z jejích dětí je autistické, ale co víc, manžel je velmi vážně nemocný!
Herečka, kterou všichni obdivují a uctívají za to, jak dokáže fungovat, občas dýchá z posledních sil. Práce, zajistit rodinu a do toho nemocný syn a těžce nemocný manžel? To je na jednu ženskou vážně hodně velký náklad.

"Simona je úžasná ženská, statečná a nevím, co komu udělala v minulém životě, že jí takhle osud naložil. Zdeněk, její manžel přišel před lety o oko a s tím souvisí i ta jeho velmi vážná nemoc. Bohužel je to velmi vážné...," řekl VIPstory.cz blízký známý herečky. Zdeněk Hrášek, jinak kytarista orchestru Národního divadla a člen pražské jazzrockové skupiny Mahagon najednou začal protáčet oko ke stropu. "Přestal vidět nahoru a viděl stíny. „Šel s tím za doktorem, který mu řekl, že přišel za pět minut dvanáct,“ uvedla před časem sama Simona Postlerová s tím, že diagnóza zněla krutě - rakovina oka! Jde o poměrně vzácné onemocnění, které je ale velmi zrádné.

"Jedinou nadějí na záchranu Zdeňka bylo oko vyjmout. Podlomily se mi nohy...Poprvé v životě jsem zažila, když na člověka přijdou mdloby. Vzápětí jsem ale začala cítit i naději..," popsala před časem Postlerová.

Jejímu manželovi se onemocnění podařilo i přes ztrátu oka, zdolat, jenže teď je situace jiná. "Vrátilo se to a v daleko agresivnější formě. Simona se statečně drží, ale je z toho špatná. Ke všemu Damián, který mívá ty své stavy... holka to fakt nemá jednoduché a všichni ji obdivujeme, jak to zvládá," dodal rodinný přítel a herec.

Právě se synem Damiánem, který je autista, to taky nemá herečka jednouché. "Je nadprůměrně inteligentní, ale má to svá úskalí... Musíme ho hlídat, střídáme se u něj, protože nemůže být sám. Mohl by si třeba ublížit,“ dodává Postlerová.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Přilákejte na zahradu motýly, mají oblíbené rostliny

Styl

Jen zdravé rty jsou opravdu krásné. Pozor na nejčastější zlozvyky, kterými si je ničíte

Bydlení

Bazén potřebuje častou údržbu. Přinášíme tipy, díky kterým bude voda stále čistá

1. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

2. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

3. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

4. Krásná Klára Medková se po dlouhé době objevila ve společnosti. A dokonce po boku slavného manžela

5. Výjimečně talentovaný krasobruslařský idol měl ve své posteli raději muže než ženy. Na svoji lásku...

Zavřít reklamu