Vyděšený Bartoška: Už zase strach z rakoviny!

 Celebrity 
21. října 2016 04:53 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jiří Bartoška věří, že snad bude vše v pořádku. Ale dál kouří jako tovární komín! Profimedia
Kdo jednou onemocní rakovinou, nemůže s určitostí nikdy říct, že je vyléčený. Podobně jako Karel Gott to zatím nemůže říct ani herec Jiří Bartoška. Ten má nyní před sebou nové testy a má z nich pochopitelně velký strach!
Herci, který příští rok oslaví sedmdesátku se sice podařilo překonat rakovinu mízních uzlin, se kterou dlouho bojoval, ale jistotu nemá.

Chemoterapiemi sice zahnal nemoc do kouta, ale klid na duši rozhodně nemá! "Mám pocit, že všechno v pořádku asi není. Jako nikdy není vyléčený alkoholik, vždycky je to člověk, který je abstinující alkoholik, tak podobně je to i s touhle nemocí," řekl Bartoška, který bohužel stále kouří jak tovární komín!

"Všechny testy jsou čistý. Všechny náběry jsou výborný, takže jsem asi vlastně zdravej. Chystám se na pravidelnou kontrolu, kterou musím absolvovat. Ale mám se dobře, pracuju," prozradil v Top Star magazínu Bartoška

Cigarety si herec neodpustil ani při chemoterapiích. Paradoxně u silných kuřáků je lékaři nezakazují, protože by to paradoxně mohlo mít daleko horší následky. Bartoška ale teď musí doufat, že vše bude v pořádku a rakovina se nevrátí!

Podobné to donedávna měla i zpěvačka Naďa Urbánková. Ta až šest let po vypuknutí a zaléčení nemoci nyní může říct, že je "čistá" a vlastně v pořádku!
Témata: Jiří Bartoška
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželství Radky Třeštíkové nepřežilo poslední lockdown. Po rozchodu vydala spisovatelka knihu o...

Styl

Kdy je čas na první kosmetiku a kdy je vhodné aby se malé slečny začaly líčit

Tech

NASA představila technologii pro vertikální pěstování potravin

Zavřít reklamu