Nadšený i zoufalý Karel Gott! Co se to zase u Mistra děje?

 Celebrity 
20. října 2016 04:52 / redakce
  3   0
Karla Gotta nadchlo setkání s tibetským duchovním vůdcem dalajlámou... Facebook K. Gotta
Hodně rozpolcené pocity má Karel Gott z těchto dní. Na jedné straně prožil úžasné chvíle v O2 areně na Českém mejdanu, kde zazpíval jako jeden z hostí a včera se následně sešel s dalajlámou. Na druhé straně jeho "nepřítel" Milan Drobný píše ostrý dopis jeho ženě! Co teď s tím?
Gott se pochlubil, že setkání s dalajlámou byl velikým zážitkem a zcela jistě mu dodal energii po boji se zákeřnou nemocí. Na druhé straně je zděšený z toho, co prý vyvádí jeho, dnes už bývalý kamarád Milan Drobný.

Ten prý posbíral utajované informace o dávných spolupracovnících Mistra a rozhodl se mu je předat. Protože ale Gott se s Drobným odmítá setkat, napsal dopis jeho ženě Ivaně, kterou ještě nedávno označil v podstatě za satorii, která zavírá Karla do zlaté klece!

„Mám materiály, z nichž by Karel zjistil, jak se mýlil, když věřil jistým lidem okolo sebe,“ píše Drobný. „Nyní ho tím nebudu zatěžovat, ale chtěl bych se sejít s Vámi a seznámit Vás s nimi. Měla byste si najít čas,“ žádá v dopise Slavíkovu manželku.

Jak zjistil Blesk zjistil, šlo například o to, jak bývalý spolupracovník Jan Svrček (†54) okrádal Gotta při rekonstrukci vily v Jevanech. Pak se Drobný v dopise vrací ke sváru, který se mezi ním a Slavíkovou manželkou rozhořel. Gottové vyčítá, že nechce svolit k setkání mezi ním a Karlem.

A byl ostrý! „Nemáte právo obracet Karla proti mně! Měla byste spíš pomáhat, a ne bourat letité vztahy,“ napsal Milan Drobný, ovšem odpovědi ať už od Ivany nebo od Karla se doposud stále nedočkal.

"Pokud vím, Karle na to nebude reagovat a jeho žena taky ne. Milan má asi smůlu," řekl pro VIPstory.cz jeden z jeho blízkých přátel.
Komentáře
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jaké příslušenství by nemělo chybět ke krbu?

Styl

Problémy s erekcí? Tyto rostliny umí nahradit zázračnou modrou pilulku

Bydlení

Bydlení pro alergiky: Utřít prach a vyluxovat rozhodně nestačí

1. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

2. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

3. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

4. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

5. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

Zavřít reklamu