Nadšený i zoufalý Karel Gott! Co se to zase u Mistra děje?

 Celebrity 
20. října 2016 04:52 / redakce
  3   0
Karla Gotta nadchlo setkání s tibetským duchovním vůdcem dalajlámou... Facebook K. Gotta
Hodně rozpolcené pocity má Karel Gott z těchto dní. Na jedné straně prožil úžasné chvíle v O2 areně na Českém mejdanu, kde zazpíval jako jeden z hostí a včera se následně sešel s dalajlámou. Na druhé straně jeho "nepřítel" Milan Drobný píše ostrý dopis jeho ženě! Co teď s tím?
Gott se pochlubil, že setkání s dalajlámou byl velikým zážitkem a zcela jistě mu dodal energii po boji se zákeřnou nemocí. Na druhé straně je zděšený z toho, co prý vyvádí jeho, dnes už bývalý kamarád Milan Drobný.

Ten prý posbíral utajované informace o dávných spolupracovnících Mistra a rozhodl se mu je předat. Protože ale Gott se s Drobným odmítá setkat, napsal dopis jeho ženě Ivaně, kterou ještě nedávno označil v podstatě za satorii, která zavírá Karla do zlaté klece!

„Mám materiály, z nichž by Karel zjistil, jak se mýlil, když věřil jistým lidem okolo sebe,“ píše Drobný. „Nyní ho tím nebudu zatěžovat, ale chtěl bych se sejít s Vámi a seznámit Vás s nimi. Měla byste si najít čas,“ žádá v dopise Slavíkovu manželku.

Jak zjistil Blesk zjistil, šlo například o to, jak bývalý spolupracovník Jan Svrček (†54) okrádal Gotta při rekonstrukci vily v Jevanech. Pak se Drobný v dopise vrací ke sváru, který se mezi ním a Slavíkovou manželkou rozhořel. Gottové vyčítá, že nechce svolit k setkání mezi ním a Karlem.

A byl ostrý! „Nemáte právo obracet Karla proti mně! Měla byste spíš pomáhat, a ne bourat letité vztahy,“ napsal Milan Drobný, ovšem odpovědi ať už od Ivany nebo od Karla se doposud stále nedočkal.

"Pokud vím, Karle na to nebude reagovat a jeho žena taky ne. Milan má asi smůlu," řekl pro VIPstory.cz jeden z jeho blízkých přátel.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vinylové desky se vracejí do módy. Na trhu se setkáte se třemi základními typy gramofonů

Styl

Krinolína byla kdysi šílenou, ale nepostradatelnou součástí módy. Neuhodnete, kdo ji vyráběl

Bydlení

Praní černého prádla. Dodržujte několik pravidel a zkuste ocet

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu