Bílá nakoupila 3000 andělíčků! Proboha, co s tím bude dělat?

 Celebrity 
20. října 2016 03:00 / redakce
  11   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Lucie Bílá chystá andělíčky a růžence do O2 areny! TV Barrandov
Zbláznila se snad Lucie Bílá nebo trpí sběratelskou úchylkou, napadne asi každého, když někomu řekne, že nakoupila 3000 andělíčků. Jenomže 18ti násobná Zlatá slavice se pečlivé chystá na své dva mega listopadové koncerty do O2 areny a dobře ví, proč takový nákup!
Ne snad, že by Bílá šla a koupila tisíce sošek andílků. "Zajela jsem do prodejny do Jablonce a nekoupila jsem komponenty na 3000 andělíčků. Ty na svých koncertech prodám a výtěžek půjde na nákup sanitky na převoz pacientů do Alzheimer centra v Zátiší na Praze 4," prozradila zpěvačka, která tak opět své koncerty spojila s charitou.

To udělala například v minulých letech v rámci Černobílých tour, kdy se jí díky háčkovaným srdíčkům podařilo vybrat na půl milionu korun, které pomohly několika handicapovaným lidem. "Dětem, postiženým pomáhají všichni. Je to potřeba a je to super, že to tak je. Ale já jsem se rozhodla pomáhat teď seniorům, protože na ty se zapomíná," říká Bílá, jenž měla v posledních dvou letech velké zkušenosti s nemocnou maminkou.

A tak Lucie ve své vile v Otvovicích, v šatnách kulturních domů nebo v autě sedí a navléká korálky a další součásti a jsou z toho pak andělíčci nebo růžence. "Z částí z nich jsem už pomohla opravit 500 let staré fresky, podařilo se vybrat 20 tisíc euro. Teď budu zase pomáhat jinde," říká Bílá, která se na Fifty Fifty koncerty 5. a 6. listopadu do O2 areny velmi těší. "Bude to velké. zatímco v Bratislavě na jaře to byla veliká show pro oči, tady to bude víc o zpívání, o muzice. Moc se těším, ale zároveň mám trochu trému," přiznala Slavice.
Témata: Lucie Bílá
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Podomítkové instalace vypadají dobře a ještě vám ušetří prostor

Styl

Vědci zjistili, že po určitém druhu potravin budete více atraktivní

Bydlení

Jak by měla vypadat ložnice. Čeho se vyvarovat a co naopak podpořit

1. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

2. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

3. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

4. K hrobu Karla Gotta denně míří až stovky lidí

5. Halina Pawlowská a její nepředstavitelné a naprosto nečekané situace

Zavřít reklamu