Bílá nakoupila 3000 andělíčků! Proboha, co s tím bude dělat?

 Celebrity 
20. října 2016 03:00 / redakce
  11   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Lucie Bílá chystá andělíčky a růžence do O2 areny! TV Barrandov
Zbláznila se snad Lucie Bílá nebo trpí sběratelskou úchylkou, napadne asi každého, když někomu řekne, že nakoupila 3000 andělíčků. Jenomže 18ti násobná Zlatá slavice se pečlivé chystá na své dva mega listopadové koncerty do O2 areny a dobře ví, proč takový nákup!
Ne snad, že by Bílá šla a koupila tisíce sošek andílků. "Zajela jsem do prodejny do Jablonce a nekoupila jsem komponenty na 3000 andělíčků. Ty na svých koncertech prodám a výtěžek půjde na nákup sanitky na převoz pacientů do Alzheimer centra v Zátiší na Praze 4," prozradila zpěvačka, která tak opět své koncerty spojila s charitou.

To udělala například v minulých letech v rámci Černobílých tour, kdy se jí díky háčkovaným srdíčkům podařilo vybrat na půl milionu korun, které pomohly několika handicapovaným lidem. "Dětem, postiženým pomáhají všichni. Je to potřeba a je to super, že to tak je. Ale já jsem se rozhodla pomáhat teď seniorům, protože na ty se zapomíná," říká Bílá, jenž měla v posledních dvou letech velké zkušenosti s nemocnou maminkou.

A tak Lucie ve své vile v Otvovicích, v šatnách kulturních domů nebo v autě sedí a navléká korálky a další součásti a jsou z toho pak andělíčci nebo růžence. "Z částí z nich jsem už pomohla opravit 500 let staré fresky, podařilo se vybrat 20 tisíc euro. Teď budu zase pomáhat jinde," říká Bílá, která se na Fifty Fifty koncerty 5. a 6. listopadu do O2 areny velmi těší. "Bude to velké. zatímco v Bratislavě na jaře to byla veliká show pro oči, tady to bude víc o zpívání, o muzice. Moc se těším, ale zároveň mám trochu trému," přiznala Slavice.
Témata: Lucie Bílá
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Přilákejte na zahradu motýly, mají oblíbené rostliny

Styl

Jen zdravé rty jsou opravdu krásné. Pozor na nejčastější zlozvyky, kterými si je ničíte

Bydlení

Bazén potřebuje častou údržbu. Přinášíme tipy, díky kterým bude voda stále čistá

1. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

2. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

3. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

4. Krásná Klára Medková se po dlouhé době objevila ve společnosti. A dokonce po boku slavného manžela

5. Výjimečně talentovaný krasobruslařský idol měl ve své posteli raději muže než ženy. Na svoji lásku...

Zavřít reklamu