GOTT: Další strach z rakoviny!

 Celebrity 
21. září 2016 04:53 / redakce
  131   1
Karel Gott se svým přítelem a bývalým řidičem Oldřichem Havránkem na fotce z loňska! Profimedia
Bývalý řidič Karla Gotta a partner jeho sestřenice Hany – Oldřich Havránek, s kterým se desítky let i přátelí, byl v nemocnici. Podstoupil zákrok krku, kde měl před časem zhoubný nádor. Zpěvák má ale radost, protože jeho bývalá pravá ruka je na štěstí v pořádku. I když měl z možného návratu vážné nemoci svého přítele velký strach!
Sedmasedmdesátiletý Havránek je už v důchodu a snaží se užívat klidu. Nyní podstoupil malou operaci hrtanu, který mu před časem napadla rakovinu. Vše na štěstí dobře dopadlo.

„Ano, byl jsem v nemocnici. Všechno dopadlo dobře a musím říci, že se mi zase o trochu lépe mluví,“ řekl deníku Aha! šťastný Havránek. „Nechci to více rozebírat. Je mi dobře a to je pro mne podstatné,“ dodal Havránek, který pro Gotta přestal jezdit před dvěma roky, když ho postihla mozková příhoda.

Poté, co se uzdravil, odešel definitivně z Prahy a přestěhoval se s milovanou partnerkou Hankou na chalupu ke Svatému Kříži na Plzeňsku. „Tady je mi nejlépe! Mám tu zahrádku, spoustu ovoce a zeleniny. Do Prahy jezdím už maximálně jednou týdně,“ prozradil Oldřich Havránek, který je s Gottem stále v kontaktu. „Jsem rád, že se z té nemoci dostal a že má opět chuť pracovat! Myslím na něj,“ dodal jeho bývalý, věrný řidič.

Sám Gott držel Havránkovi palce, aby vše dobře dopadlo. Hodně si uvědomuje, jak moc kdysi vážný stav jeho řidiče byl, a jaké štěstí, stejně jako u něj samotného je, že se z toho dostal.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Dekorativní gardénie oslní krásnou vůní

Styl

Za samomluvou může stát závažná duševní porucha

Bydlení

Jak zútulnit i hodně malý balkon pro příjemné posezení

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu