GOTT: Další strach z rakoviny!

Karel Gott se svým přítelem a bývalým řidičem Oldřichem Havránkem na fotce z loňska!
 Celebrity 
21. září 2016 04:53 / Profimedia
  131   1
Bývalý řidič Karla Gotta a partner jeho sestřenice Hany – Oldřich Havránek, s kterým se desítky let i přátelí, byl v nemocnici. Podstoupil zákrok krku, kde měl před časem zhoubný nádor. Zpěvák má ale radost, protože jeho bývalá pravá ruka je na štěstí v pořádku. I když měl z možného návratu vážné nemoci svého přítele velký strach!
Sedmasedmdesátiletý Havránek je už v důchodu a snaží se užívat klidu. Nyní podstoupil malou operaci hrtanu, který mu před časem napadla rakovinu. Vše na štěstí dobře dopadlo.

„Ano, byl jsem v nemocnici. Všechno dopadlo dobře a musím říci, že se mi zase o trochu lépe mluví,“ řekl deníku Aha! šťastný Havránek. „Nechci to více rozebírat. Je mi dobře a to je pro mne podstatné,“ dodal Havránek, který pro Gotta přestal jezdit před dvěma roky, když ho postihla mozková příhoda.

Poté, co se uzdravil, odešel definitivně z Prahy a přestěhoval se s milovanou partnerkou Hankou na chalupu ke Svatému Kříži na Plzeňsku. „Tady je mi nejlépe! Mám tu zahrádku, spoustu ovoce a zeleniny. Do Prahy jezdím už maximálně jednou týdně,“ prozradil Oldřich Havránek, který je s Gottem stále v kontaktu. „Jsem rád, že se z té nemoci dostal a že má opět chuť pracovat! Myslím na něj,“ dodal jeho bývalý, věrný řidič.

Sám Gott držel Havránkovi palce, aby vše dobře dopadlo. Hodně si uvědomuje, jak moc kdysi vážný stav jeho řidiče byl, a jaké štěstí, stejně jako u něj samotného je, že se z toho dostal.
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Nejčtenější články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vánoční květiny, aneb jak se správně starat o azalku, brambořík a vánoční růži

Styl

Na co dát pozor při nákupu hraček pro malé děti

Bydlení

Trendy v bydlení jsou velmi různorodé, nebojte se pustit do něčeho neokoukaného

1. Kateřina Hrachovcová zavzpomínala na dětství. Co měla místo panenky?

2. Dominika Myslivcová pořádá soutěž krásy pro děti

3. Lady Gaga bez make-upu pomáhala při požárech

4. Simona Krainová má perfektní vánoční dárek

5. Vítězka Superstar a hvězda Tváře konečně vydá desku