Rybář Jakub Vágner láká na ryby, Xindla X i Michala Davida!

 Celebrity 
14. září 2016 13:40 / redakce
  2   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Jakub Vágner se se svými kolegy a skvělými hosty na vás těší na Pálavě! archiv
Nejenom krásná příroda, fajn lidi, ryby a rybaření, ale i Xindl X nebo Michal David. Na to všechno se můžete těšit od pátku 16. do neděle 18. září v krásném prostředí Pálavských vrchů. V Autokempu Merkur v Pasohlávkách se koná For Fishing Open Air, který je součástí nejprestižnějšího rybářského závodu světa World Carp Classic.
Všichni, kteří přijedou, se mohou těšit na bohatý program pro celou rodinu. Děti mohou navštívit rybářskou školičku, pohádkovou vesnici, indiánské tepee. Maminky se mohou nechat zkrášlit u kosmetického stánku společnosti Mary Kay. A těšit se mohou i na vystoupení dvou hudebních veličin –Xindla X a Michala Davida.

Tatínky zajisté zaujme rybářský festival For Fishing Open Air, bude zde také probíhat ukázka likvidace ropné skvrny společností Reoamos, akční ukázky POLICIE ČR a pro všechny bude v průběhu víkendu několikrát vystupovat cimbálová skupina Midnight Coffee Session.

Po celou sobotu bude hrát kapela The Party Band a každý den odpoledne bude Jakub Vágner připraven prozradit spoustu zajímavých informací o jeho zahraničních expedicích.

„Na všechny se moc těšíme, přijďte si to o víkendu s námi do Pasohlávek užít. Určitě litovat nebudete,“ láká rybář Jakub Vágner.

V pátek 16. září je to koncert XINDLA X a v sobotu po vyhlášení vítězů závodu se uskuteční koncert MICHALA DAVIDA.

Letošní již 17. úspěšné a prestižní mezinárodní závody World Carp Classic, jsou velmi oblíbené a navštěvované a za tu dobu své existence se staly neprestižnějším rybářským závodem světa. Každým rokem se závod koná v různých zemích Evropy a každoročně jej sledují miliony lidí.

„ Rok 2016 přinese zajímavou změnu. Poprvé se totiž rybáři utkají v České republice. Tento famózní závod poprvé hostí Dolní nádrž VD Nové Mlýny. Nové Mlýny se tak připojí k věhlasným jezerům, jako je třeba francouzské Lac de Madine, Lac du Der nebo italské Lago di Bolsena,“ prozradil rybář Jakub Vágner.

Vodní dílo Nové Mlýny je pověstné svojí úživností a nejeden rybář si zde splnil svůj životní sen. Letos se na jižní Moravě setká 120 nejlepších týmů z celého světa, podaří se někomu prolomit magickou hranici 30 kg? Bodovat se budou jen tři nejtěžší kapři každého týmu, a to ulovení opravdu velkých ryb nahrává.

Letošní ročník je plný novinek a zajímavostí a zváni jsou nejenom tradiční milovníci rybaření a ryb, ale celé rodiny, které to mohou pojmout jak příjemně strávený víkend či jednodenní výlet.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vyčistěte vaši toaletu snadno a levně

Styl

I když mnohdy nebylo co nakupovat, vznikala za totality nákupní centra, která jsou dodnes ceněnými stavbami

Bydlení

Citron je skvělý, šetrný a ekologický čistič, se kterým vyčistíte celou domácnost

1. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

2. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

3. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

4. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

5. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

Zavřít reklamu