Simona Krainová jenom září! Podívejte se, co za jejím úsměvem stojí!

 Celebrity 
02. září 2016 16:39 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Simona Krainová a její nádherný úsměv. TOUS
Simona Krainová je jako většina žen milovnicí krásných věcí. V České republice je otevřený nový butik s luxusními lifestylovými produkty, který si okamžitě zamilovala.

Pokud i vy patříte mezi milovnice krásných kabelek, hodinek a šperků, jistě vás nadchne skutečnost, že na český trh vstoupila nová značka se španělskými doplňky, které mají osobitý styl.

"Pokud hledáte dostupný luxus,který je navíc trendy, určitě vás stejně jako mě potěší fakt, že na český trh vstupuje nová módní značka TOUS.. Dnes jsem měla tu čest otevřít jeho první butik v Praze.. najdete ho v OC Černý Most.. vřele doporučuji mrknout.. je tam tolik nádherných věciček!!!" doporučuje Simona.

Navíc tyto luxusní lifestylové produkty jsou dostupné pro všechny. V portfoliu značky aktuálně nalezneme šperky, módní kabelky, sluneční brýle, hodinky, parfémy a další doplňky. První butik této značky byl otevřen ve čtvrtek v OC Černý Most. Značka TOUS je ve světě velmi oblíbená a brzy zachvátí TOUS horečka i Českou republiku. Nechte se jí okouzlit i Vy!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Valentýn ve velkém stylu?! V odstínech růžové jej slavila A.n.d.u.l.a, Sharlota a Angie Mangombe

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Tech

Sovětské monstrum: Zlověstně vypadající stroj byl určen pro bleskový transport vojáků k invazi do Evropy