Tahle kráska je dcerou známého exministra a je ve finál prestižní modelingové soutěže!

 Celebrity 
02. září 2016 03:00 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Jana Tvrdíková s ostatními finalisty, kteří se mají šanci stát světovými jedničkami v modelingu!  Profimedia
Dostat se až do finále prestižní modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look je sen každé, modelky i té začínající. Takový sen se splnil Janě Tvrdíkové, mimochodem dceři bývalého ministra Jaroslava Tvrdíka. Rodiče tak mají být právo pyšní na svou krásnou a talentovanou dceru!

Je mladá, krásná a má velkou naději stát se světovou jedničkou. Tvrdíkova dcera je totiž velká fešanda a díky finále, které jako česká zástupkyně soutěže vyhrála, má nyní veliké možnosti.

Celkově se do finále dostala čtveřice nejlepších – dvě dívky a dva chlapci. Finále ale přineslo jedno překvapení navíc – ze soutěžících se rekrutovala ještě pátá vítězka, která bude ve světě soutěžit za Ukrajinu.

Na Ukrajině se národní finále soutěže už tři roky nekoná, a tak se Alina Dementieva, která s rodiči ze země odešla po vypuknutí vojenských konfliktů, přihlásila do castingu na Slovensku. Porota během finálového večera rozhodla, že jí udělí obdobný titul, jaký dostaly české a slovenské vítězky, a Alina tak bude moci reprezentovat Ukrajinu na světovém finále v Lisabonu.

Česká vítězka Jana Tvrdíková je dcerou exministra Jaroslava Tvrdíka. Sousední slovensko bude na finále reprezentovat Alica Niedelská.

Pro finalisty stylistka Maria Kohutik vybrala modely značek Vivienne Westwood a Versace. Za ambadorku projektu si letos pořadatelé soutěže vybrali úspěšnou českou modelku Zuzanu Stráskou.

Kromě Tvrdíkové a slovenské Niedelské se do finále dostal i Jakub Čeřovský a Robert Haborák. „Jsem moc ráda, že jsem se do finále dostala. V modelingu jsem začátečnice,“ prozradila krásná Jana, která měří 178 cm a má míry 80-62-86,5 cm.

Pravidelně cvičí a snaží se stravovat zdravě. „Někdy si dám kousek čokolády, ale jinak dodržuji kvalitní jídelníček,“ svěřila se Jana Tvrdíková, o které zcela jistě ještě hodně uslyšíme. A nejenom my v Česku, ale i ve světě!
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pokud v lednici skladujete vejce delší dobu, raději si ověřte jejich čerstvost. Přinášíme možnosti

Styl

Tělo nám umí dát jasně najevo, že mu chybí hořčík. Pokud je to váš problém, minerál rychle doplňte

Bydlení

Mít doma zvířecího mazlíčka znamená vybrat také vhodnou podlahu

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu