Smůla! Dědicové slavného zpěváka nedostanou ani floka!

 Celebrity 
25. července 2016 04:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Trojice dědiců po zpěváku Princovi mají smůlu! archiv
Hodně velké překvapení čekalo na dědice slavného zpěváka Prince, který zemřel v dubnu na údajné předávkování léky proti bolesti. Trpěl prý AIDS. Americká finanční společnost Bremer Trust nyní neuznala tři údajné dědice majetku.

Darcell Gresham Johnston, Orri Gresham a jejich bratr Loyal Gresham III. tvrdí, že jejich zesnulý otec Loyal James Gresham Jr. měl s muzikantovou matkou Mattie Della Shaw milostný poměr, ze kterého vzešel právě Prince.

David Crosby, právní zástupce zmíněné společnosti, která spravuje dědictví po slavném rodákovi z Minneapolisu, uvedl, že podle oficiálních dokumentů jsou rodiči legendárního interpreta zmiňovaná Mattie Della Shaw a John Lewis Nelson a k zamítnutí údajného příbuzenství zmiňované trojice nebylo třeba použít testy DNA. Dodal také, že námitky proti rodičovství je možné podat do tří let od narození dítěte.

Prince, celým jménem Prince Rogers Nelson, se narodil 7. června 1958 v muzikantské rodině. Jako sedmiletý se začal učit hrát na klavír, v 13 letech následovala kytara a o rok později bicí. Interpret je považován za jednoho z největších hudebních novátorů. Ve své tvorbě kombinoval množství žánrů jako funk, soul, rock, pop, jazz nebo r'n'b.

Princ zemřel letos 21. dubna ve věku 57 let. Spekuluje se o AIDS. Oficiálně to nikdo nepotvrdil, ale všichni vědí, že tomu tak nejspíš bylo.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Chrissy Teigen, nejdrzejší modelka a manželka amerického zpěváka, je znovu těhotná

Styl

Tuk na pažích má různé příčiny: Axilární prsní tkáň, hormonální změny a další důvody, proč se...

Dům a zahrada

Pivní zálivka strčí komerční hnojiva do kapsy. Prospěje nejen petúniím

Zavřít reklamu