Kuchařová s BrzoGregorem se vezmou! Bude to veselka roku!

 Celebrity 
29. června 2016 04:53 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Ondřej BrzoGregor a Táňa Kuchařová si řeknou své "ANO". Kdy a kde zatím tají! Instagram
Stojaté vody českého šoubyznysu před pár dny rozbouřila rodina Brzobohatých. Nejprve informací, že Hana Gregorová má nového přítele, o 32 let mladšího zajíčka. Následně, že její syn, kterého má s hereckou legendou Radoslavem Brzobohatým, se nechal přejmenovat. A teď sám Ondřej informoval, že bude ženatým mužem!

Miss World Taťána Kuchařová chystá vdavky! Bere si BrzoGregora. Svatba má být v nejbližší době, pár zoufale vypouští do světa fámy o místě konání, aby se vyhnul mediálnímu zájmu.Přitom mu ale nejde o nic jiného, jen o to, aby se o něm psalo! Však co by byli bez médií?

Sňatek má být už tento týden, zřejmě ve čtvrtek. Ondra i Táňa jsou nervózní. Nechtějí to pouštět ven. Nervózní je i Ondrova matka Hana Gregorová. Hlavně z novinářů a paparazzi fotografů. Nicméně Kuchařová i Brzobohatý, tedy dnes už Gregor chtějí, aby to byla veselka, na kterou se nezapomíná. O to se ale nikdo nebojí.

A jak se dvojice, která pár dnů před svatbou trávila romantickou dovolenou v Berlíně, po vstupu do manželství bude jmenovat? Bude Ondřej Brzogregor, jak ho někteří posměváčkové po chabém vysvětlení důvodu přejmenování začali přezdívat,

Záhadou však zůstává, jak se slavný pár bude jmenovat? Gregorovi, Brzobohatí, Kuchařovi? A co jejich děti? Budou mít jméno po matce, nebo po otci. A to první nebo to druhé? Asi se necháme překvapit.

Teď už snad k tomu všemu zmatku zbývá další svatba. A sice, aby si své "ANO" řekla Ondrova matka, herečka Hana Gregorová, která by tak pojala za manžela svého kolouška Ondřeje Koptíka...
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chcete mít dostatek vitaminů i v sychravém počasí? Zmrazte si zeleninu do zásoby

Styl

I gumička do vlasů může zdraví nebezpečná

Bydlení

Tyto věci do vysavače určitě nepatří

1. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

2. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

3. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

4. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

5. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

Zavřít reklamu