Kuriózní nehoda Obermaierové. Neuvěříte, při čem si vyhodila rameno!

 Celebrity 
16. června 2016 17:00 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Jaroslava Obermaierová si způsobila úraz, který se jí stal poměrně kuriózně! archiv
Jaroslava Obermaierová oslavila letos 70. narozeniny. Myslela si, že jí už nemůže nic překvapit, ale chyba lávky. To, co se jí stalo, jí samotnou lehce šokovalo. Přímo při představení muzikálu Mýdlový prince v pražském Divadle Broadwayi si vyhodila rameno a skončila na pohotovosti.

Není jediná. Nedávno si stejný úraz, ve stejném divadle, jen v jiném představení - Angelika, způsobil zpěvák a herec Josef Vágner. Jen s tím rozdílem, že jiným způsobem.

"Mám tam pasáž, kde hraju na bubny. A asi jsem bubnovala moc divoce. Prostě jsem si vyhodila rameno. Jsem zkrátka šikovná," prozradila VIPstory.cz oblíbená herečka.

Musela tam na ošetření. Protože pak dostala ještě zánět žaludku, byla několik dní v posteli a odpočívala. Nemohla ani točit seriál Ulice. Do divadla párkrát jít nemohla, ale protože její alternace, herečka Jana Synková má taky své závazky, musela Obermaierka opět na jeviště. Ale jela ráda, protože Mýdlák, který je založený na hitech Václava Neckáře, je absolutním hitem a pořád vyprodaný!

"Už je to lepší, ale musím dávat bacha. Už nejsem nejmladší," dodala herečka a dabérka, která se už těší na léto, až se zavře na své chalupě u Zruče nad Sázavou, bude odpočívat, koupat se a chodit na houby...
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?