Exbývalka Puhajková Jágra lituje!

 Celebrity 
16. června 2016 03:01 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Jaromír Jágr v době, kdy chodil s Innou Puhajkovou! archiv Nova
Jaromír Jágr je v posledních týdnech středem pozornosti. Především kvůli své přítelkyni Veronice Kopřivové. Když na ní prasklo, že v Německu tančila v erotickém klubu u tyče a jeho maminka to ne dobře snáší, spustila se vlna mediálního humbuku. Z pozadí to sleduje jeho bývalka, modelka a moderátorka Inna Puhajková.

Puhajková byla s Jágrem několik let a zdá se, že ze všech přítelkyní, které doposud měl, byla nejkrásnější a nejméně kontroverzní. Jágra opravdu milovala. Teď se nechala slyšet, že je jí Jardy vlastně líto.

„Jardovi bych přála partnerku bez poskvrny, protože to bohužel odnáší jeho jméno a image. Nejdůležitější ale je, aby byl šťastný a spokojený, a pokud to našel právě u ní, musíme to respektovat,“ řekla Puhajková, která je šťastná s fotbalistou Petrem Tlustým.

Ovšem z jejích slov je jasné, že je jí líto hokejisty, že je v područí slečny, která má spíš než lásku na prvním místě mediální zájem a líbí se jí to.

„Líbí se jí, že je „ta od Jágra“, že se o ní píše, že jsou fotky v bulváru. A je jí jedno, v jakém kontextu,“ prozradil známý hokejisty z Kladna.

Také podle Puhajkové je teď jen na Jágrovi a jeho „Kopřivce“, jak to spolu vyřeší, a zda přežije jejich vztah mediální smršť.

Nato, že je Jágr zásadový, věřící a podle mnohých velmi zásadový, tohle mu zrovna do karet nehraje. Aby se zachoval jako chlap, a aby si svou přítelkyni obhájil, natočil před týdnem na facebook video, kde sám tančil a dělal si z celé kauzy ohledně Veroniky, legraci.

Podle některých je frajer, že se své dívky zastal, podle jiných se jen ztrapnil a rozhodně se nezachoval jako dospělý čtyřicátník. Asi úhel pohledu….
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chemická kotva najde široké uplatnění i v běžném bytě. Unese víc než hmoždinka

Styl

Bolesti zubů mohou předznamenat opravdu vážný problém

Bydlení

Pistáciové skořápky nevyhazujte, jsou ideálním pomocníkem v zahradě. Jako mulč i odpuzovač slimáků

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu