Norbert skončil na ulici a promluvil o drogách!

 Celebrity 
23. října 2013 17:46 / redakce
  0   0
📷
Další 4 fotografie v galerii
Zpěvák má opravdu osvěžující přístup ke kariéře Foto: Archiv NORBERT
Zpěvák, který úspěšně prolamuje ledy české popmusic zvolil opravdu netradiční cesty získání obliby veřejnosti. Jeho poslední singl Shine! se stal soutěžní skladbou Eurovision song contest. Kdo by si myslel , že tak bude reprezentovat rodné Slovensko nebo Česko, kde působí, je na omylu. Reprezetovať by měl Švýcarsko, které otevřelo brány písničkám bez ohledu na národnost. „Česko ani Slovenko projekt Eurosong nepodporujú, je teda na mieste, že sme využili tento kanál aby sme Európe ukázali, že aj u nás sú interpreti, ktorí majú čo ukázať.“ dodáva Norbert.

Dalším zajímavým krokem jeho kariéry je jeho nové album, které začal prodávat téměř půl roku před jeho vydáním. A to prostřednictvím komunitní záležitosti, která se těší oblibě v zahraničí, Hithit. Princip je jednoduchý: internetová komunita přispěje na produkci alba, který se začne nahrávat po nasbírání zvolené částky. V případě Norberta je to suma 120.000.- Kč, kterou chce použít na produkci alba, které bude po vzoru předchozí desky primárně ve slovenštině. V jeho příběhu, který ho prezentuje na stránkách Hithit prozradil i to, že hudba byla jeho společný sen se sestrou, která ho v jeho 16 letech opustila a vybrala si cestu jinou, cestu drogové závislosti a tak zůstal na svůj hudební sen sám. Po úspěchu alba ALCHYMISTA, které Norbert věnoval na podporu nadace Rakovina věc veřejná, se dá očekávat, že vysbírat tuto částku nebude v jeho případě problém.

Třešničkou na dortu u Norberta je ale série jeho předvánočních koncertů. Pokud si myslíte, že místem konání budou divadla nebo kluby jako je zvykem u interpretů jste opět vedle: Norbert a jeho unplugged kapela vystoupí zdarma vrámci tzv. busking formátu. Busking je oficiální označení pro pouliční umění a tak Norbert odehraje zdarma několik pouličních koncertů v centru Prahy.

Norbert tedy pojal cestu opravdu netradičně a jeho osvěžující přístup ke kariéře je na české poměry nestandardní a odvážný. Je to proto více než jasné, že na reakce publika zpěvák nebude muset dlouho čekat.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Zjistěte, jak vám prospěje spaní se psem

Styl

Tipy, jak zamaskovat unavenou pleť make-upem

Bydlení

Přikládat do kamen špatné dřevo se nevyplácí. Naučte se topit a hodně ušetříte

1. Letos by jednomu z největších českých herců bylo 80 let! Jiří Hrzán se konečně dočká své sochy

2. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

3. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

4. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

5. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

Zavřít reklamu