10 důvodů, proč nenávidět Gwyneth Paltrow. Chytrolíny nemá nikdo rád!

 Celebrity 
22. října 2013 13:05 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Lidé jsou idioti, jenom já jsem normální! Foto: Facebook
Herečka Gwyneth Paltrow (41) je proslulá svým – všechno vím, všechno znám. Nikdo neví, jak je to možné, ale tahle blondýnka pobrala více moudrosti než všichni dohromady. Není divu, že při každé příležitosti se dělí s okolím o své rady a tipy jak být skvělá, nebýt trapná, jak správně hubnout, jak všechno zvládat a mnoho dalšího. Když ji budete pozorně poslouchat, možná se jí jednou vyrovnáte. Prozatím si přečtěte několik jejích moudrých vět.

1. Jsem, kdo jsem. Nepředstírám, že jsem někdo, kdo vydělává 25 000 dolarů ročně.

2. Jsem normální matka se stejnými problémy jako kterákoliv jiná. Matka, která se snaží dělat vše najednou, být ženou a udržovat si vztah. Na mém životě není nic dokonalého, ale já se prostě snažím.

3. Raději bych kouřila crack, než snědla sýr z plechovky.

4. Každá žena se může vypracovat nahoru, každá. A můžete to klidně dělat s dětmi, které se vám plazí po celém pokoji. Musíte si to jen zařídit tak, aby to fungovalo.

5. Ženy přirozeně přibírají a hubnou v souvislosti s menstruačním cyklem, proto je lepší hlídat váhu pomocí krejčovského metru.

6. Krása pomíjí. Právě mi bylo 29, takže pravděpodobně už mám to nejlepší za sebou.

7. Když jedete do Paříže a váš concierge (člověk, který udělá vše, aby host byl spokojen) vás pošle do nějaké restaurace, protože z toho má provizi, pomyslím si: Ne, kde bych teď měla doopravdy být? Kde je velký bar a bio víno? Kde seženu v Paříži depilační vosk?

8. Máme skvělé večírky, kde všichni sedí a mluví o politice, historii, umění a literatuře. Vše okořeňují legrační vtipy. Ale zpátky k Americe, byla jsem na párty, jedna dívka se na mě podívala a řekla: Ach můj bože, to jsou Juicy Jeans co máte na sobě? A já si pomyslela, že okamžitě musím zpátky do Evropy.

9. Některé dny si připadám, jako když se mi každý okolo napojil na ledviny. Bože jsem tak unavená.

10. Myslím si, že lidé jsou idioti a já jsem normální. Nerada chodím na párty, kde jsou opilí lidé. Moji přátelé jsou trochu dospělí, ale přesto pijí. Myslím, že je to neuvěřitelně trapné, když je člověk opilý. Je to směšné a člověk tak akorát ponižuje sám sebe na veřejnosti.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Co všechno byste měli doma vyčistit, když se zbavíte chřipky

Styl

Favorit byl prvním českým elektrickým autem. Nikam ale nedojel

Bydlení

Obyčejný alobal dokáže s oblečením v sušičce divy

1. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

2. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

3. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

4. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

5. K hrobu Karla Gotta denně míří až stovky lidí

Zavřít reklamu