Manžel Jany Bobošíkové doprovází svou choť i na manikúru. Kdo je tady pod pantoflem?

 Celebrity 
22. října 2013 05:02 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Janiny drápky jsou obrazně ostré a od pohledu krásně upravené  / inStory.cz
Návštěvu zkrášlovacího salonu si většina žen užívá ráda sama. Ukradnout si hodinku jen pro sebe a nechat se hýčkat bez povykujících dětí nebo s manželem zazády, je odměnou k nezaplacení. Zcela odlišně to má ale se svým mužem nastavené podnikatelka Jana Bobošíková (49). Když jim to jejich diáře dovolí, většinu volného času se snaží trávit společně. A to především nyní, kdy vrcholí volební bláznovství a kandidující politička stíhá kromě práce už jen spánek. "S mužem se moc nevidíme. Pracuje v zahraničí, a i když se často snaží přijet jen na pár dní, na nějaké rodinné soužití teď opravdu čas nezbývá," přiznala VIPstory Bobošíková.

I proto o víkendu přijela na pravidelnou úpravu svých nehtů i v jeho doprovodu. "O manikúru se starám tak jednou za tři týdny. Zvolila jsem už před lety variantu gelových nehtů, které jsou pohodlné a není třeba se o ně moc starat." Zázraků, které umí Jana Petřinová, několikanásobná mistryně v naildesignu, ale Bobošíková nevyužívá. "Ve tvaru i ve výzdobě nehtů jsem konzervativní. Dodržuju přirozenou tělovou barvu, abych nemusela řešit její sladění s oblečením."

Na svých outfitech si elegantní dáma dost zakládá a je vidět, že její styl během 27 let manželství přijal i její manžel Pavel. Oba sladěni do tmavě šedé a podzimního stylu vypadali nejen dobře, ale i stále zamilovaně. "My jsme pár, s dětmi a rodiči tvoříme rodinu a snažíme se držet a podporovat navzájem. Můj muž není žádný podpantoflák, on je u nás doma opravdu hlavou rodiny! Oba jsme vzešli z tradičního modelu rodin, a to se přeneslo do našeho soužití. Domácnost je moje starost, manžel mi občas pomůže," prozradila Jana Bobošíková něco málo ze svého soukromí.

V posledních dnech je ale vše u Bobošíků tak nějak vzhůru nohama. Vrcholící předvolební kampaň a náročné pracovní aktivity pro rodinnou kosmetickou firmu nedovolují podnikatelce fungovat v klasickém nastavení. Navíc také její dcery Jana (26) a Pavla (20) už obě opustily rodinné zázemí a žijí v zahraničí. "Musím přiznat, i když to určitě nebude znít moc hezky, že je vlastně nyní dobře, že jsou všichni pryč z domova, a já nemusím vařit, starat se a být funkční v soukromém životě. Ale už se těším, až se zas za pár dní všichni sejdeme a užijeme si společné chvíle tak, jak je známe a máme je rádi."
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Máte-li doma alergika toužícího po zvířátku, pořiďte mu vodní želvu. Pohled na jejich život je...

Styl

Podprsenky na spaní jsou hitem. Slibují velké pohodlí a zároveň důležitou podporu prsou

Bydlení

Každý chce topit úsporně. Ne všichni ale vědí, co pro to udělat

1. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

2. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

3. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

4. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

5. Jan Čenský se vydal na otevíračku zimní sezony do Rakouska. Krátce na to se horská střediska uzavřela

Zavřít reklamu