Manžel Jany Bobošíkové doprovází svou choť i na manikúru. Kdo je tady pod pantoflem?

 Celebrity 
22. října 2013 05:02 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Janiny drápky jsou obrazně ostré a od pohledu krásně upravené  / inStory.cz
Návštěvu zkrášlovacího salonu si většina žen užívá ráda sama. Ukradnout si hodinku jen pro sebe a nechat se hýčkat bez povykujících dětí nebo s manželem zazády, je odměnou k nezaplacení. Zcela odlišně to má ale se svým mužem nastavené podnikatelka Jana Bobošíková (49). Když jim to jejich diáře dovolí, většinu volného času se snaží trávit společně. A to především nyní, kdy vrcholí volební bláznovství a kandidující politička stíhá kromě práce už jen spánek. "S mužem se moc nevidíme. Pracuje v zahraničí, a i když se často snaží přijet jen na pár dní, na nějaké rodinné soužití teď opravdu čas nezbývá," přiznala VIPstory Bobošíková.

I proto o víkendu přijela na pravidelnou úpravu svých nehtů i v jeho doprovodu. "O manikúru se starám tak jednou za tři týdny. Zvolila jsem už před lety variantu gelových nehtů, které jsou pohodlné a není třeba se o ně moc starat." Zázraků, které umí Jana Petřinová, několikanásobná mistryně v naildesignu, ale Bobošíková nevyužívá. "Ve tvaru i ve výzdobě nehtů jsem konzervativní. Dodržuju přirozenou tělovou barvu, abych nemusela řešit její sladění s oblečením."

Na svých outfitech si elegantní dáma dost zakládá a je vidět, že její styl během 27 let manželství přijal i její manžel Pavel. Oba sladěni do tmavě šedé a podzimního stylu vypadali nejen dobře, ale i stále zamilovaně. "My jsme pár, s dětmi a rodiči tvoříme rodinu a snažíme se držet a podporovat navzájem. Můj muž není žádný podpantoflák, on je u nás doma opravdu hlavou rodiny! Oba jsme vzešli z tradičního modelu rodin, a to se přeneslo do našeho soužití. Domácnost je moje starost, manžel mi občas pomůže," prozradila Jana Bobošíková něco málo ze svého soukromí.

V posledních dnech je ale vše u Bobošíků tak nějak vzhůru nohama. Vrcholící předvolební kampaň a náročné pracovní aktivity pro rodinnou kosmetickou firmu nedovolují podnikatelce fungovat v klasickém nastavení. Navíc také její dcery Jana (26) a Pavla (20) už obě opustily rodinné zázemí a žijí v zahraničí. "Musím přiznat, i když to určitě nebude znít moc hezky, že je vlastně nyní dobře, že jsou všichni pryč z domova, a já nemusím vařit, starat se a být funkční v soukromém životě. Ale už se těším, až se zas za pár dní všichni sejdeme a užijeme si společné chvíle tak, jak je známe a máme je rádi."
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jarní výsadba česneku se těší čím dal větší oblibě. Nepodceňte přípravu stroužků

Styl

Zarostlý nehet může napáchat velké bolesti. Přitom hodně můžete ovlivnit

Bydlení

Barvy světla hrají v interiéru zásadní roli. Některé naladí příjemnou atmosféru, jiné povzbudí k...

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu