Manžel Jany Bobošíkové doprovází svou choť i na manikúru. Kdo je tady pod pantoflem?

 Celebrity 
22. října 2013 05:02 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Janiny drápky jsou obrazně ostré a od pohledu krásně upravené  / inStory.cz
Návštěvu zkrášlovacího salonu si většina žen užívá ráda sama. Ukradnout si hodinku jen pro sebe a nechat se hýčkat bez povykujících dětí nebo s manželem zazády, je odměnou k nezaplacení. Zcela odlišně to má ale se svým mužem nastavené podnikatelka Jana Bobošíková (49). Když jim to jejich diáře dovolí, většinu volného času se snaží trávit společně. A to především nyní, kdy vrcholí volební bláznovství a kandidující politička stíhá kromě práce už jen spánek. "S mužem se moc nevidíme. Pracuje v zahraničí, a i když se často snaží přijet jen na pár dní, na nějaké rodinné soužití teď opravdu čas nezbývá," přiznala VIPstory Bobošíková.

I proto o víkendu přijela na pravidelnou úpravu svých nehtů i v jeho doprovodu. "O manikúru se starám tak jednou za tři týdny. Zvolila jsem už před lety variantu gelových nehtů, které jsou pohodlné a není třeba se o ně moc starat." Zázraků, které umí Jana Petřinová, několikanásobná mistryně v naildesignu, ale Bobošíková nevyužívá. "Ve tvaru i ve výzdobě nehtů jsem konzervativní. Dodržuju přirozenou tělovou barvu, abych nemusela řešit její sladění s oblečením."

Na svých outfitech si elegantní dáma dost zakládá a je vidět, že její styl během 27 let manželství přijal i její manžel Pavel. Oba sladěni do tmavě šedé a podzimního stylu vypadali nejen dobře, ale i stále zamilovaně. "My jsme pár, s dětmi a rodiči tvoříme rodinu a snažíme se držet a podporovat navzájem. Můj muž není žádný podpantoflák, on je u nás doma opravdu hlavou rodiny! Oba jsme vzešli z tradičního modelu rodin, a to se přeneslo do našeho soužití. Domácnost je moje starost, manžel mi občas pomůže," prozradila Jana Bobošíková něco málo ze svého soukromí.

V posledních dnech je ale vše u Bobošíků tak nějak vzhůru nohama. Vrcholící předvolební kampaň a náročné pracovní aktivity pro rodinnou kosmetickou firmu nedovolují podnikatelce fungovat v klasickém nastavení. Navíc také její dcery Jana (26) a Pavla (20) už obě opustily rodinné zázemí a žijí v zahraničí. "Musím přiznat, i když to určitě nebude znít moc hezky, že je vlastně nyní dobře, že jsou všichni pryč z domova, a já nemusím vařit, starat se a být funkční v soukromém životě. Ale už se těším, až se zas za pár dní všichni sejdeme a užijeme si společné chvíle tak, jak je známe a máme je rádi."
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vyrobte si difuzér, se kterým na vás dýchne pravá vůně Vánoc

Styl

Sehnat žluté banány bývá problém. Naučte se pár triků, jak zelené ovoce proměnit ve zralé

Bydlení

Připálili jste žehličku? Víme, jak ji jednoduše vyčistit

1. Tajemství slavných českých žen prozrazeno. V koupelně mají elixír mládí!

2. Martin Dejdar přivedl v Tatrách ženskou na vrchol

3. Iveta Vítová předvedla perfektně ploché bříško, Berenika Kohoutová zase pořádné těhotenské

4. Sejde z očí, sejde z mysli? Slavný český herec zůstal sám, upoutaný na lůžko. Už byste ho ani nepoznali

5. Herecký velikán Josef Větrovec: Nejsmutnější období prožil na sklonku života

Zavřít reklamu