Radku, jak to děláš??? Štěpánek má něco, kvůli čemu slavné tenistky zahazují rakety a padají mu k nohám. (Jen aby si o antuku nesedřely kolena!)

 Sport 
21. října 2013 15:40 / redakce
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Vymění Kvitová po boku Štěpánka raketu za buchty s mákem?! Foto: Facebook
Jeden z našich nejúspěšnějších tenistů Radek Štěpánek má zřejmě patent na to, jak okouzlit nekrásnější světové tenistky.

První kráska, se kterou byl Štěpánek zasnouben, byla rodačka z Košic, bývalá tenisová jednička Martina Hingisová (33). S Hingisovou Štěpánek randil rok a půl a na tolik krásku okouzlil, že sekla se svojí tenisovou kariérou.

Další polapenou kráskou byla Nicol Vajdišová.(24). Naši nejkrásnější tenistku si Štěpánek v červenci roku 2010 dokonce vzal. Svatba to byla královská, pár byl oddán v Chrámu svatého Víta na Pražském hradě. A světe div se. I Nikol odhodila tenisovou raketu a vrhla se na péči o svého prince.

Teď se ale bojíme o kariéru naši současné tenisové jedničky Petry Kvitové...! Vítězka Wimbledonu z roku 2011 Petra Kvitová (23) randí se Štěpánkem již nějaký ten pátek. Od zítřka se pokusí navázat na úspěšný rok 2011 a zopakovat senzační vítězství na Turnaji mistryň v Istanbulu. A od 29. prosince to spolu se Štěpánkem rozjedou na neoficiálním mistrovství světa smíšených dvojic v australském Pethu v Hopmanově poháru.

Snad jim společný zájem o tenis vydrží a nedočkáme se podobného překvapení jako u Štěpánkových expartnerek a Petra bude natolik chytrá, že nevymění tenis za recepty na bábovku.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Posekané trávy se nezbavujte. Prospěch z ní může mít celá vaše zahrada

Styl

Víno a sýry k sobě rozhodně patří. Musíte ale vědět, jak vybrat tu správnou kombinaci

Bydlení

Zvyšte si opticky strop. Triky, které pomohou

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu