Radku, jak to děláš??? Štěpánek má něco, kvůli čemu slavné tenistky zahazují rakety a padají mu k nohám. (Jen aby si o antuku nesedřely kolena!)

 Sport 
21. října 2013 15:40 / redakce
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Vymění Kvitová po boku Štěpánka raketu za buchty s mákem?! Foto: Facebook
Jeden z našich nejúspěšnějších tenistů Radek Štěpánek má zřejmě patent na to, jak okouzlit nekrásnější světové tenistky.

První kráska, se kterou byl Štěpánek zasnouben, byla rodačka z Košic, bývalá tenisová jednička Martina Hingisová (33). S Hingisovou Štěpánek randil rok a půl a na tolik krásku okouzlil, že sekla se svojí tenisovou kariérou.

Další polapenou kráskou byla Nicol Vajdišová.(24). Naši nejkrásnější tenistku si Štěpánek v červenci roku 2010 dokonce vzal. Svatba to byla královská, pár byl oddán v Chrámu svatého Víta na Pražském hradě. A světe div se. I Nikol odhodila tenisovou raketu a vrhla se na péči o svého prince.

Teď se ale bojíme o kariéru naši současné tenisové jedničky Petry Kvitové...! Vítězka Wimbledonu z roku 2011 Petra Kvitová (23) randí se Štěpánkem již nějaký ten pátek. Od zítřka se pokusí navázat na úspěšný rok 2011 a zopakovat senzační vítězství na Turnaji mistryň v Istanbulu. A od 29. prosince to spolu se Štěpánkem rozjedou na neoficiálním mistrovství světa smíšených dvojic v australském Pethu v Hopmanově poháru.

Snad jim společný zájem o tenis vydrží a nedočkáme se podobného překvapení jako u Štěpánkových expartnerek a Petra bude natolik chytrá, že nevymění tenis za recepty na bábovku.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vyrobte si difuzér, se kterým na vás dýchne pravá vůně Vánoc

Styl

Sehnat žluté banány bývá problém. Naučte se pár triků, jak zelené ovoce proměnit ve zralé

Bydlení

Připálili jste žehličku? Víme, jak ji jednoduše vyčistit

1. Tajemství slavných českých žen prozrazeno. V koupelně mají elixír mládí!

2. Martin Dejdar přivedl v Tatrách ženskou na vrchol

3. Iveta Vítová předvedla perfektně ploché bříško, Berenika Kohoutová zase pořádné těhotenské

4. Sejde z očí, sejde z mysli? Slavný český herec zůstal sám, upoutaný na lůžko. Už byste ho ani nepoznali

5. Herecký velikán Josef Větrovec: Nejsmutnější období prožil na sklonku života

Zavřít reklamu