Do Duelu jde obr Jafar. Chrlič ohně shořel hned při svém prvním Zúčtování!

 VyVolení 
22. října 2013 22:16 / redakce
  0   0
Pošlou lidé tohodle řízka zpět do Vily? Foto: Facebook
Osmé palcování bylo do poslední chvíle napínavé. Imunita chránila pouze Honzu, který v posledním Duelu vyřadil nekňubu Ládíka a kandidátů na vyhazov bylo hned několik. Nejžhavější adeptkou byla Romana, která svou hlučností, neustálými hádkami a smíchem zarývajícím se pod kůži, všechny vyčerpává. Být v uzavřeném prostoru s takovým ztělesněním živelné pohromy je prostě psycho.

Kromě Romany mohla očekávat nějaký ten palec i Nikol, protože v posledních dnech začala svou náladovostí a nesmyslnými výbuchy lézt většině soutěžícím na nervy. Očividně jí to ale vůbec nedocházelo. Niki se od začátku považuje za nejlepší, nejkrásnější, jedinou spravedlivou, hodnou a svědomitou… Trošku jí rozhodil sandál incident s počůraným kobercem, ale už se zase otřepala a ve Vile platí za sebevědomou chytrolínu. V přesvědčení o její dokonalosti ji oddaně utvrzuje Honza, který možná dost často ani neví, o čem je řeč, ale snaha dostat se jí do kalhotek, je prostě silnější než zdravý rozum.

Nakonec to ale schytal více než dvoumetrový Jafar, který se ve Vile nestačil ani rozkoukat a už si balí kufřík. VyVolení se asi zalekli silného hráče a tak ho chtějí zašlápnout do země, dříve než bude pozdě. Takticky tak o jeho vyřazení rozhodla dámská sestava: Nikol, Lucka a Pavlína.

Jafar byl z palců zaskočený. „Nemrzí mě to, ale spíš mě to překvapilo. Od Nikoly jsem palec čekal, ale od Lucky a Pavlíny ne," řekl smutně největší obyatel Vily. On sám dal palec takticky Regině, protože doufal, že jí tím neohrozí. „Snad jsem se nespletl a nemůžu jí svým palcem ubližít," řekl Jafar při své zúčtovací řeči. Tak se nechme překvapit, jestli bude tak ohleduplný i ve čtvrtek. Jakou zvolí taktiku, aby dál mohl bojovat o pět miliónů korun?
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vana v novém kabátě dodá koupelně nový šmrnc. Existuje mnoho možností, jak ji udělat pěknější

Styl

Plavky vybírejte podle typu postavy. Poradíme, jaké padnou právě vám

Bydlení

Černé skvrny na listech orchidejí nevěstí nic dobrého. Poraďte si s nimi, dokud je čas

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu