Kate Middleton tři měsíce po porodu? Nad jejím plochým břichem zůstává rozum stát.

 Celebrity 
21. října 2013 10:11 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Vévodkyně z Cambridge ukázala pupík Foto: Facebook
Vévodkyně z Cambridge si vyrazila na volejbal do Olympijského parku královny Alžběty v Londýně. Teprve před třemi měsíci porodila dalšího následníka trůnu, syna George. Na volejbal ale nešla shazovat poporodní kila, žádná totiž nemá.

Všem na akci předvedla ploché bříško, díky kterému teď většina novopečených maminek bledne závistí. Do toho ukázala jako správná sportovní fanynka působivé volejbalové dovednosti. Aby toho nebylo málo, nastřela to všem ve velkém stylu. Žádný upocený dres, Kate sportovala v elegantním modelu a míčem házela na klínových podpatcích.

Kate je patronkou SportsAid, což je charita zaměřená na pomoc a uznávání mladých britských sportovců. Zatímco William se v paláci staral o dítě, čerstvá maminka všechny okouzlovala svou přirozeností a úsměvy.

Po sportu se ještě zúčastnila falešné tiskové konference, kde si zahrála na novinářku. I zde na všechny zapůsobila a obzvlášť ředitel organizace ocenil její rozvahu a pokoru. Není divu, že s princem jsou jednou z nejoblíbenějších slavných dvojic na světě.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí