Tichý panic Ládík skončil ve VyVolených! Vyřadil ho bezkonfliktní krasavec Honza.

 VyVolení 
18. října 2013 22:59 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Dnešní vítěz! FTV Prima
Ládík si včera takticky vybral do Duelu Honzu, protože spoléhal na to, že se ještě sympatický barman ve Vile nestihl projevit a nevytvořil si tedy dostatek fanoušků. Doufal, že bude mít šanci ho porazit. Ale ani nováčka se mu nepovedlo sejmout. Gay Láďa (21) doplatil na svou hru na nevýrazného ňoumu a maminčina mazánka. Spolusoutěžící ani diváky to nebavilo a poslali ho domů. Vítězem duelu se stal Honza (23).

I když Láďa miluje reality show a jak prozradil jeho kamarád v přímém přenosu VyVolených "to má nakoukané", moc toho teda nenakoukal. Diváci dnes poslali zpět do Vily s 58 procenty hlasů toho většího krasavce Duelu Honzu. Vítězství mu vyvěštila z karet i čarodějka Regina. A většina obyvatel Vily měla z výsledku radost.

„Co on dělá? Furt jenom čumí. Vrátí se a zase bude jen čumět,“ pustila se včera do Ládíka lesbička Pavlína, která mu dala v úterý jeden ze tří palců.

Ládík, kterého většina obyvatel považovala za možného vítěze celé soutěže, si dnes nakonec vzal svůj kufřík a šupajdil zpět k mamince. „Nejdůležitější byl určitě můj coming out. Zařekl jsem se, že nikdy neukážu přirození, nakonec jsem byl ten, který ho tam ukazoval nejvíc,“ hodnotil s úsměvem své účinkování ve Vile zakřiknutý brejloun.

Už v úterý bude další Zúčtování, tak se nechme překvapit, koho se VyVolení zbaví tentokrát.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jennifer Lopez a Ben Affleck: Předstírají lásku před kamerami, nebo jsou to skutečné projevy citů? Už...

Styl

Sváteční pečení na velikonoční stůl: Staročeská nádivka a pravý mazanec by neměly chybět

Tech

Legendární létající špion U2 se chystá do důchodu. Otázkou zůstává, jaký letoun jej nahradí